Když mu bylo zle, měl toho Tolkki plný Facebook, teď o Gottové a její sebevraždě mlčí

20. listopadu 2020
Je na tom tak bídně, že si chtěla sáhnout na život, jejímu muži je to, zdá se, jedno. Zatímco Dominika Gottová potřebuje veškerou podporu, Timo Tolkki se o ní slůvkem nezmíní. Místo toho truchlí nad smrtí pejska své dcery a všechny žádá, aby na Ninu mysleli.

Přesně před rokem se Dominika Gottová rozhodla od základu změnit svůj život. Opustila svého muže Tima Tolkkiho a odstěhovala se z Finska do Prahy. Ačkoliv mu mnohokrát vzkázala, že s ním být nechce, Timo její přání nerespektoval a vydal se dobýt její srdce zpátky do Prahy.

I když to nikdo nečekal, povedlo se mu to. Dcera Karla Gotta se před čtrnácti dny rozhodla vrátit do Helsinek a zkusit to se svým mužem znovu.

„Roční odluka ukázala, že Tima stále miluji, ačkoliv se loni staly velké chyby v našem vztahu. Chci tomu dát znovu šanci, ale nedokážu teď říci, jak to bude dál,“ vzkázala z Helsinek Expresu Gottová, která měla v plánu se do Česka ještě vrátit.

K tomu už nedošlo. Z neděle na pondělí se měla pokusit o sebevraždu.

„Sáhla jsem si na psychické dno a chtěla se vším skončit, to je pravda. Díky pomoci manžela Tima se tak nestalo! Jsem ve velice složité životní situaci, kterou se znovu snažím řešit,“ napsala ve svém prohlášení nejstarší dcera Karla Gotta, která sice děkuje Tolkkimu, ale on mezitím dělá, že se nic nestalo.

Nejdříve nám sdělil, že není pravda, že by byl s Dominikou, pak tvrdil, že se nachází v New Yorku, a nyní, když Dominika potřebuje veškerou jeho pozornost, řeší úmrtí pejska své dcery.

„Mám velmi smutnou zprávu. Dnes ráno zemřel pes mé dcery. Je to velká ztráta. Prosím, myslete na Ninu. Teď to potřebuje,“ vzkázal Tolkki, který se jaksi zapomněl zmínit, že jeho manželka leží v nemocnici a psychicky je na tom určitě mnohem hůř než jeho dcera.

V pátek by se mělo rozhodnout, zda v Helsinkách dostanou byt pro sociálně slabé, nebo ne. Od toho se bude nejspíše odvíjet, kde budou žít. To vyplývá i z vyjádření samotné Gottové.

„Po roce, co jsem žila v Česku, jsem se rozhodla vrátit ke svému manželovi. Kde a jak budeme žít, momentálně řešíme. V Praze mám stále bydlení a pracovní závazky, a jakmile to bude možné, vrátím se a rozhodnu se, co dál,“ vzkázala Dominika.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Komentáře