jít naiDNES.cz

Tereza Kostková o změnách ve StarDance: Skončí i ona?

V oblíbené taneční show StarDance sice nezůstal kámen na kameni, jedna jistota divákům ale přece jenom zůstala. Tou je moderátorská dvojice v podání Marka Ebena a Terezy Kostkové. Co by se muselo stát, aby z pořadu zmizela i Kostková?

Terezu Kostkovou jsme potkali na prezentaci nové letní divadelní scény pod pražskou žižkovskou věží, v rámci níž se objeví v inscenacích Čas pod psa a Můj nejlepší kamarád.

Ačkoliv ji čeká pracovní léto, StarDance se věnovat nebude.

„Ještě nemám co moderovat, protože oni to ještě neumí. Oni se teprve budou učit. Až to přijde, tak my tím jako tradičně provedeme, ale regulérně mi práce na StarDance začíná v říjnu,“ svěřila se Kostková, které jsme se zeptali, zda jí nebudou chybět tanečníci, s nimiž se stihla za posledních třináct let i spřátelit.

„Oni se střídali každý rok. Někdo se opakoval, jiní se vraceli po několika letech a byli tam i tací, co tančili jenom jednou a už se nikdy v soutěži neobjevili. Pak byly stabilnější pilíře. Není to tak, že by tam tanečníci byli devětkrát po sobě a teď se najednou změnili. Teď jenom došlo k tomu, že všichni budou noví a vyzkouší si to poprvé,“ odpověděla Tereza, která tuto změnu kvituje.

Pro nostalgii prý není prostor. „Dělám to třináct let a je to jenom projekt. Buď někoho angažují, nebo ne. Pokud je to váš kamarád, můžete se vidět jinde. Nemám to takhle citově spjaté. Je tam sice mnoho lidí, které mám ráda, ale na kafe můžeme zajít i jinde,“ říká na rovinu Kostková, jíž jsme se optali, jestli je možné, že se někdy objeví v roli tanečnice.

„Už mi to nabídli před třemi lety a tenkrát jsem to odmítla. Nevím, co by se muselo změnit a jak. Pokud by se tak stalo, musela bych StarDance definitivně nemoderovat. Střídat pozice bych nechtěla. Zatím se ale držím svého kopyta, a ráda,“ uzavřela oblíbená moderátorka.

Fotogalerie

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat