jít naiDNES.cz

Překvapení pro diváky: Desátý ročník StarDance čekají velké změny

Tanečníci se už asi příliš proslavili. | foto: expres

Veleoblíbená taneční show StarDance …když hvězdy tančí je zpět. Fanoušci ale zatím nemusí jásat. Jubilejní desátý ročník bude totiž zcela v novém kabátě. Alespoň co se profesionálních tanečníků týče, nezůstal kámen na kameni. Na obrazovce se ze známých tváří neobjeví ani jedna!

Taneční soutěž StarDance, která se na obrazovkách České televize vysílá od 4. listopadu roku 2006, si získala přímo statisíce fanoušků. A to nejen díky moderátorskému umu Marka Ebena a Terezy Kostkové, kteří k show neodmyslitelně patří, ale hlavně kvůli tanečním párům, které se skládají z VIP osobností z řad známých tváří a jejich profesionálních tanečních partnerů.

Ačkoliv je show postavená hlavně na účasti celebrit, za předešlých devět sezon se proslavili i někteří tanečníci, bez nichž si diváci tuto show nedokážou představit. Nyní budou muset.

To se potvrdilo i během představení prvního páru, jenž se skládá z bývalé biatlonistky Gabriely Koukalové a tanečníka Martina Prágra, který si ve StarDance zatančí poprvé.

A podle informací Expresu nebude jediným novým profesionálním tanečníkem. V jubilejní desáté sérii by měli být všichni neokoukaní.

To Expresu exkluzivně potvrdil jak šéf tanečníků Jan Onder, tak i manažer vývoje Jan Potměšil.

„Přijít se změnou se krásně nabízelo, desátý ročník, deset nových tanečníků. Chtěli jsme dát prostor a ukázat lidem novou generaci profesionálů a vůbec se otevřít světu profesionálního tance. Casting nám ukázal, že máme opravdu z čeho vybírat. Nová řada nám teď přinese nové příběhy a stejnou startovací čáru pro všechny. Bude to nové pro tanečníky, diváky i pro nás,“ zní vyjádření Jana Potměšila.

„Castingy probíhaly klasicky, a protože jsme hledali deset nových tváří, pozvali jsme zhruba padesát tanečníků a uspořádali pro ně konkurz, který trval čtyři dny. Z výběru jsme nadšení, myslíme si, že prostor pro novou generaci do jubilejní desáté řady patří,“ doplnil ho Onder.

Podle informací Expresu to mělo být ale vše jinak.

Místo absolutních začátečníků měli podle původního plánu dostat pozvání do StarDance nejúspěšnější a nejoblíbenější tanečníci předešlých sezon.

Je otázkou, co se stalo, že se plány změnily. Rozhodnutí mohlo padnout poté, co svůj odchod z týmu StarDance oznámil jeden z nejoblíbenějších tanečníků všech sérií Marek Dědík, který by dneska mohl klidně tančit z pozice celebrity.

Kromě Dědíka se tak ve StarDance již neobjeví Alice Stodůlková, Veronika Lálová, Eva Krejčířová, Michal Necpál, Michal Padevět nebo například Jana Zelenková.

Zapomenout můžeme také na Lucii Hunčárovou, to ale ne kvůli změnám, nýbrž protože se během zkoušek zamilovala do Emanuela Ridiho, kvůli němuž opustila právě šéfa tanečníků Jana Ondera, s nímž tvořila pár.

Zlí jazykové dokonce tvrdí, že vyměnit všechny tanečníky vymyslel sám Onder, kterému mělo údajně podle šeptandy vadit, že k němu jeho kolegové málo vzhlíží.

Tak se necháme překvapit, jak se diváci se změnami smíří a zda si noví tanečníci dokážou rychle získat jejich sympatie. Desátý ročník bude totiž ostře sledovaný a žádné chybné rozhodnutí se odpouštět nebude.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat