jít naiDNES.cz

Táňa Vilhelmová odmítla orál na jevišti! Je prý příliš vytížená. Zaskočí za ni Jirešová!

Tatianu Vilhelmovou už v roli pokleslé maželky ve hře Zabiják Joe neuvidíme. Nahradila ji Ivana Jirešová. | foto: aechiv

Herečka Táňa Vilhelmová (37) si pro divadlo Kalich nepřipravila zrovna dobré zprávy. Po velmi úspěšné premiéře hry Zabiják Joe se rozhodla představení opustit. Je však člověk, kterému to hraje do karet!

Fotogalerie

Herečka Tatiana Vilhelmová se začátkem února předvedla ve znovuobnovené hře Zabiják Joe. A opravdu excelovala! Nejen, že byla v roli naprosto důvěryhodná, ale také odhalila bezchybné křivky v obtažených punčochách a krátkých kraťasech.

Herečka se tak dočkala pozitivního hodnocení od divadelních kritiků a stoupla na oblibě u diváků. Důvod, představení opouštět, tedy prakticky neměla. Přesto tak udělala.

„Ano, je pravda, že se paní Vilhelmová rozhodla z představení odejít,“ řekl nám manažer divadla Jaroslav Panenka, který přiznal, že herečku nahrazovat nehodlají.

„Všechno to pobere Ivana Jirešová, která Táně alternovala,“ dodal.

Táňa sice týmu divadla Kalich přidělala spoustu práce, ale právě pro Ivanu to může znamenat zlatý důl! Snad nikdy jí nebyla nabídnuta hlavní role, ve které by excelovala jen ona sama.

Po odchodu Vilhelmové jí navíc nebude s kým srovnávat. Jak všichni víme, Táňa patří k naší herecké špičce, co se týče ženské kategorie.

Objevuje se v téměř každém filmu a nikdy nehrála v seriálu nebo reklamě.

Jirešová proto bude mít větší prostor a hra, která patří mezi nejnavštěvovanější, by jí mohla otevřít dveře i tam, kde by jindy zůstaly zavřené.

Stále ale není zcela jisté, proč se vlastně Vilhelmová rozhodla z divadla odejít. „Důvod opravdu nevíme,“ uzavřel Panenka.

Podle divadelních kolegů prý Táně vadilo, že před zraky diváků provozuje orální sex a hned několikrát nechává nahlédnout do svého rozkroku.

Vzhledem k její filmové minulosti nám to ale přijde maličko zvláštní. Vždyť právě na nahotě a sprostém vystupování si postavila kariéru. Co role, to nějaká milostná avantýra, alkohol nebo nahota.

Druhou variantou je také propagace, která měla Táňu velmi obtěžovat. Vadilo ji, že musí komunikovat s novináři nebo se nechat fotit na povel.

Nabízí se ale také otázka nečekaného těhotenství. Ze hry totiž zmizela lusknutím prstu, i přes to, že sklízela ovace ve stoje.

Ať už je to se záhadným koncem jakkoli, jedno je jasné, Ivana Jirešová z toho může jen těžit!

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:58 4. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  31
 • Super
  21
 • Tvl
  14
 • Haha
  13
 • Sladký
  12
 • Cože
  10
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře