jít naiDNES.cz

Genzer nastoupí jako porotce místo Kuneše. Proč odstřihli milence Kloubkové?

Ve StarDance nezůstane kámen na kameni. Po všech tanečnících, kteří ve veleoblíbené show tančili v předešlých ročnících, končí další dvě klíčové osoby. V České televizi se již nepočítá s Radkem Balašem a Václavem Kunešem. Ty by měli nahradit showman Richard Genzer a tanečník Jan Tománek.

Podle původních plánů měla být jubilejní desátá série StarDance …když hvězdy tančí ohlédnutím za předešlými ročníky. Tančit měli ti nejúspěšnější profesionální tanečníci a v porotě sedět nejoblíbenější porotci. Vše je ale jinak.

Jak jsme vás včera informovali, v show se neobjeví žádný z profesionálních tanečníků, tedy kromě jednoho. Jan Tománek, jenž svůj taneční um předvedl se Šárkou Kašpárkovou či Pavlínou Němcovou, usedne na porotcovskou židli.

A nebude v porotě jediným nováčkem.

Tím by měl být bavič Richard Genzer, který do loňského ročníku sice naskočil na poslední chvíli jako náhrada za zraněného Václava Koptu, díky své energii a ostrovtipu se ale dokázal dostat až do pátého kola.

Právě to mohl být důvod, proč tvůrci pořadu sáhli právě po něm, což deníku Blesk potvrdil i dramaturg pořadu Jan Potměšil.

„Richard Genzer má za sebou minulost coby tanečník nejslavnější taneční skupiny u nás, zvané UNO, a účinkování v muzikálech. Zároveň je neuvěřitelně pohotový a úžasný glosátor. Věřím, že oba StarDance úžasně obohatí a diváci se na jejich hodnocení budou těšit,“ říká Potměšil, který tak v zásadě narazil na Kuneše, jenž sice dostal ve StarDance šanci za Jana Révaie, ale své úlohy se natolik lekl, že ačkoliv je ve své profesi celosvětově uznávaný, ve StarDance získal nálepku sluníčkáře bez kritického názoru, za což si ho pravidelně dobírala i Tatiana Drexler.

Proč byl vybrán právě Tománek, je zatím záhadou.

Ačkoliv je také úspěšným tanečníkem a dá se od něj očekávat profesionální úhel pohledu, od toho tam jsou již Zdeněk Chlopčík a již zmíněná Tatiana Drexler.

Tománek navíc ve StarDance nikdy nijak úspěšný nebyl. Zlí jazykové tvrdí, že prsty by v tom měl mít šéf tanečníků Jan Onder, mají to být totiž blízcí přátelé. Nechme se tedy překvapit, jak si Tománek povede.

Fotogalerie

Komentáře