jít naiDNES.cz

Přísný ortel Miroslava Hanuše nad porotou StarDance: Jsou to největší chudáci

Čtyřčlenná porota StarDance sice většině soutěžících nedá spát, Miroslav Hanuš je ale z jiného těsta. Ten nejenže jejich hodnocení vůbec neřeší, v rozhovoru pro Expres o nich mluvil jako o chudácích!

Tohle si k porotě StarDance snad ještě nikdy nikdo nedovolil. A je to jenom důkaz toho, že si to Miroslav Hanuš přišel do StarDance jenom užít. 

Ačkoliv je jedním z hlavních favoritů na celkové vítězství, přiznal, že kvůli titulu krále tanečního krále v soutěži není. Pak prozradil, co si myslí o porotcích.

„Porota to má těžké. Jsou to největší chudáci v sále. Kdyby měli hodnotit vážně, nejúspěšnější z nás by měl půl bodu. Nejtěžší pro ně tak je najít tam plus,“ říká sebekriticky Hanuš, který během tance využívá své letité zkušenosti z herectví.

„Na parketu předvádím aplikované herectví. Akorát to víc bolí,“ dodal herec, jenž si se svou taneční partnerkou stále vyká. A to prý kvůli tomu, aby se nemohli pohádat, což jim zatím vychází.

„Já se nikdy nehádám ani se svou ženou. Snažím se žít bez toho,“ dodat Hanuš, který už ale nevysvětlil, zda si kvůli tomu vyká i se svou ženou.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat