Pondělí 4. července 2022, svátek má Prokop
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Slovenský raper Separ vymyslel rohlík se salámem a teď hájí svůj vynález z benzínky

  Zatímco Čechy šokoval šéfkuchař Přemek Forejt (35), který si plácl s oblíbeným fastfoodem, Slováky odzbrojil známý raper Michael Kmeť (35), jenž se dal do holportu s rakouskou sítí čerpacích stanic. Ty nyní jako novinku nabízejí Pečiuko od Separa. Pod tajuplným, Japonskem zavánějícím názvem se skrývá docela obyčejný rohlík se salámem. Hudebník ho sveřepě brání a říká, že jde o vlastní recepturu, kterou vytunil plátkem zelené papriky.

  To si takhle léta budujete image drsného a nesmlouvavého rapera, který kašle na konvence, všechno má na háku a nudnému mainstreamu se okatě vysmívá. A pak se stane, že propagujete rohlík se salámem a vydáváte ho za manu nebeskou, kterou lidé dosud nepoznali.

  Není divu, že čerstvé „Pečiuko od Separa“, jak si slovenský raper Michael Kmeť (35) nechává říkat, měli fanoušci zprvu za pozdní aprílový žert.

  Slovenský raper Separ propaguje rohlíky s máslem, salámem a plátkem papriky. Krutopřísná svačina jménem Pečiuko se rázem stala terčem vtipálků.

  „Známý slovenský raper a člen hiphopové skupiny DMS, Separ, který má na svém kontě alba jako OG, Buldozer a nebo Pancíř pro vás připravil čerstvé Pečiuko podle vlastní receptury,“ pochlubili se zástupci známé čerpací stanice na sociální síti i na svém oficiálním webu.

  Není divu, že fanoušci spěchali na nejbližší pumpu, aby se na vlastní oči přesvědčili, že nejde o žert. Od Separa by čekali leccos, ale rozhodně ne to, že se stane tváří bagety za pár eur. 

  Slovenský raper reklamou na rohlík se salámem překvapil nejen fanoušky.

  Poté, co zjistili, že se skutečně jedná o větší rohlík s máslem, salámem, vytuněný plátkem zelené papriky, byli rádi, že si ho prodejce cení na lidová dvě eura, tedy asi padesát korun. Více by za tento výrobek asi nedali. 

  „Když má Rytmus paštiku, Separ musí mít bagetu,“ komentoval lahůdkářský počin jeden z fanoušků, který narážel na fakt, že Rytmus nedávno na Instagramu propagoval masnou pomazánku.

  „Rytmus dělá reklamu produktu. Já ten produkt vytvářím. To je solidní rozdíl,“ opáčil dotčený raper, který svůj rohlík velmi srdnatě hájí a brání. 

  Zapomeňte na párky v rohlíku, teď je tu Pečiuko od Separa!

  „Kdybych se toho nechytil, věř mi, že by sis na pumpě rohlík nedal,“ vzkázal jinému fanouškovi, který nad jeho novým byznysem také nechápavě kroutil hlavou.

  Z údivu nevychází více lidí, kteří poukazují třeba na to, že Separ byl v minulosti zapřisáhlým veganem. Jiní už jeho bagetu využili v kolážích a vtipech, jež nyní kolují po internetu a všichni se jimi královsky baví.

  Slovenský raper Separ propaguje rohlíky s máslem a salámem.

  Podobně jako Forejt, který od svých nových „hranolkodárců“ inkasoval možná i několik milionů, ani slovenský raper neodešel s prázdnou. Částka to byla jistě úctyhodná, jinak by se do podobného projektu nepouštěl. Dobře věděl, že mu to lidé dají pořádně sežrat, což se také záhy potvrdilo. 

  Navíc přijít s rohlíkem s máslem a salámem a vydávat ho za originální zázrak, to vyžaduje skutečně velké sebevědomí!

  Nehledě na to, že paprika v syrovém stavu, nejen ta zelená, svou (ne)stravitelností dokáže řadu lidí pořádně potrápit, a tak by zeleninová obloha z bagety stejně skončila v koši a příště si takový nákup rozmyslíte. Kyselá okurka, to je jiný případ. 

  To by pak ale nebyla žádná „separovinka“, nýbrž obyčejná bageta s vysočinou, kterou svého času na palubě dostávali cestující na charterových letech s českým leteckým dopravcem...

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 4. července 2022, svátek má Prokop
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz