jít naiDNES.cz

Jak to má Simona Stašová s muži? Věří, že ji ještě nějaký pořádně rozesměje

Simona Stašová je jako sluníčko. | foto: Jiří Janoušek

Sympatická herečka Simona Stašová (64) postupem věku kvete, vypadá čím dál tím lépe a její kariéra neustále stále stoupá. Tak jak je možné, že je taková pohledná žena stále sama? Nemá na muže moc vysoké nároky?

Dcera Jiřiny Bohdalové (88) Simona Stašová je postupem let krásnější a krásnější. Získala noblesu, úroveň a za každé situace je za dámu s odzbrojujícím úsměvem na tváři. Jak je možné, že je stále sama?

Kvůli tomu, aby se necítila tak opuštěně, si pořídila pejska, který s ní chodí i na veřejné akce. Sama tvrdí, že muže k životu už tak nutně nepotřebuje, jako tomu bylo dříve. Že by s věkem zvýšila i nároky? 

„Ano, mám ráda temperamentní muže, ale dnes už dávám důraz na spolehlivost a pravdomluvnost, charakter, aby byl vůči mně tolerantní, a hlavně humor mu nesmí chybět. Bez smyslu pro humor není vztah dobrý. A aby uměl ‚mít svůj svět‘,“ svěřila se před časem Blesku, přičemž odhalila své požadavky. 

Vypadá to, že ale takového muže zatím nenašla. Přitom ona sama má neskutečný smysl pro humor, ráda se směje, nebere se vážně a dokáže si ze sebe udělat legraci.

Sama si s tím ale hlavu neláme, buď někdo přijde, nebo ne. Dokonce nebere vážně ani věk, ani vzhled. Chce se cítit neustále mladě a také na tom pracuje. 

„Myslím, že by každá žena brala, kdyby se věk zastavil třeba na čtyřicítce, to je totiž moc pěkný věk, a dál by vypadala pořád stejně a najednou by jí bylo devadesát. Bohužel takhle to nefunguje a musíme se smířit s myšlenkou Stellinky Zázvorkové, která řekla: ‚Stáří není nic pěkného, ale je to jediná možnost, jak zůstat déle naživu.‘ A tak já to taky beru,“ dodala se smíchem herečka.

Ta je ale věčná optimistka, proto věří, že jednou ještě lásku zažije. Možná na chvíli, možná na delší dobu, ale herečka doufá, že si ještě užije nějaké radovánky. 

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře