jít naiDNES.cz

Plivali na nás jenom jed! Shopaholic Nicol čelí drsné kritice ve Snídani s Novou

Shopaholic Nicol promluvila o hejtrech. | foto: TV Nova/Snídaně s Novou

Youtuberka Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol je sice na hejtry zvyklá, ale to co ji čekalo po příchodu do Snídaně s Novou, ještě nikdy nezažila. Expresu přiznala, že šlo doslova o plivání jedu. Jak se s tím vyrovnala?

Diváci Snídaně s Novou nemají rádi změny. To na vlastní kůži poznávají v posledních týdnech i Milan Peroutka a Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol. Byly dokonce chvíle, kdy museli doslova litovat, že nabídku moderovat Snídani s Novou přijali.

„Já jsem zvyklá na kritiku od jiných lidí. Mě primárně sledují lidi od 18 do 35 let. A najednou mě kritizovali lidi 40+. Celé to bylo ale o tom, že si lidi na nás potřebovali zvyknout. Najednou tam přišli dva mladí lidé, on blonďaté vlasy, já tenisky. Pro ty lidi to bylo moc. Nejenže jim odešla oblíbená moderátorka, ale najednou tam měli nás, kteří jsme nejen jinak vypadali, ale i jinak se vyjadřovali. Musím ale zaklepat, že je to čím dál lepší a už ty ohlasy jsou lepší,“ říká Nikola, která i přes vlnu kritiky podle svých slov ani na vteřinu nepřemýšlela, že by něco měnila na sobě.

„My jsme si řekli, že nás přijali kvůli něčemu a chceme to dodržet. V době, kdy byly největší hejty, tak za námi chodilo vedení a říkali, že jsou spokojeni. Navíc reakce jsou vždycky na nové moderátory stejné,“ vysvětluje Čechová.

Ta přiznává, že hejty zprvu s Peroutkou četli. „Pak jsme přestali. Většinou nešlo o nic konstruktivního. Šlo jenom o plivání jedu. To nejhorší jsme se ale už dozvěděli a nic horšího nebude,“ uzavírá Nikola.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat