jít naiDNES.cz

Je říjen a Sámer Issa byl poprvé v práci: Z čeho zpěvák vlastně žije?

Sámer Issa s přítelkyní Pavlínou Kohoutovou na galavečeru La Sophia v hotelu Ambassador | foto: Herminapress

O Sámeru Issovi (34) bylo v poslední době slyšet hlavně kvůli změnám vizáže, barvy vlasů, váhovým výkyvům a tomu, jak ho opečovává jeho přítelkyně Pavlína Kohoutová (42). Po práci jako by se ve zpěvákově životě slehla zem, o nové desce pořád jen mluví, stejně jako o projektech, „které se chystají“.

Je s podivem, kolik let Sámer Issa dokáže předstírat práci. Zpěvák, kterého proslavila SuperStar, měl všechny předpoklady k tomu, aby se stal slavným a miláčkem publika.

To se mu svým způsobem povedlo, před lety však jeho kariéra nabrala podivný směr, jenž vede do šedé zóny ekonomiky, kde elektronická evidence tržeb nemá šanci a člověk si může jen domýšlet, odkud a kam tu finanční obnosy tečou. Do ráje podivných a tajemných barterů a spoluprací, které jsou zahaleny rouškou tajemství.

„Připravuju novou desku, bude to pecka,“ láká fanoušky Sámer, který je takto balamutí léta. Kdyby to byla pravda, byla by to nejdéle nahrávaná deska ve střední Evropě, ne-li v celém starém kontinentu.

Čas od času ohlásí Issa spolupráci s více či méně obskurními typy, jako je třeba Charlotte Štiková, čímž díru do světa pochopitelně neudělá.

Pak obyčejně odletí odpočívat třeba do Los Angeles, kde u „kamaráda“ chytá bronz, lelkuje na pláži a fanouškům posílá videa, v nichž avizuje projekt, který tu ještě nebyl a z něhož se v Česku posadíme na zadek. Zatím tu však stále jen přešlapujeme na místě a čekáme.

Jedinou akcí, na niž se lze v jeho případě spolehnout, jsou jeho narozeniny, které se svými fanoušky pravidelně slaví. 

Po práci, v jeho případě by to teoreticky měly být koncerty, firemní večírky, akce, pomineme-li občasný výskyt na premiéře filmu nebo muzikálu, ani vidu, ani slechu. Pořád se o ní jenom mluví.

V poslední době Sámer pohádky o nové desce vyměnil za báchorky o svém novém vztahu s Pavlínou Kohoutovou, je to prý konečně žena podle jeho gusta. Což je zvláštní, protože se o zpěvákovi v kuloárech říká, že dává přednost spíše mužům. Vypadá to, že šlo o hnusné klevety a „jedovaté sliny“ zlých (a zhrzených) jazyků.

Mluví se dokonce i o potomkovi, přece jen má prý Pavlínka podle zpěváka nejvyšší čas. Sámer tak zřejmě aktuálně „pracuje“ hlavně na miminku.

Tak uvidíme, který z ohlášených projektů se nakonec povede nejdříve. Abychom mu nekřivdili, nedávno vystoupil na galavečeru nadace La Sophia Yvetty Blanarovičové v hotelu Ambassador, kam ho doprovodila jeho partnerka.

Kromě Issy se tu objevila také hudebnice Markéta Muzikářová, herec a dabér Zdeněk Mahdal, režisér Jiří Adamec nebo zpěvák Josef Laufer. Ten všechny překvapil tím, jak skvěle vypadá.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat