jít naiDNES.cz

Sámer Issa ukázal přítelkyni i spálené vlasy. Chce snad skončit jako Donatella Versace?

Sámer Issa předvedl nepovedený účes. | foto: Herminapress

Nedávno oslavil 34. narozeniny a od té doby přišel s další extravagantní vizáží. Nezdravě pohublý zpěvák Sámer Issa předvedl podivné spálené chroští na hlavě a rozplýval se nad svou přítelkyní Pavlínou (42). Mluví o svatbě a dětech.

Hudebně činorodý Sámer Issa poslední roky moc není. Společensky se ale angažuje, co to jde, nebo spíše odkud přistanou pozvánky. Na Pralinkové párty v pražském baru na Masarykově nábřeží se objevil s přítelkyní Pavlínou, s níž jak tvrdí, prožívá něco úplně jiného než kdy předtím.

„Musím přiznat, že Pavla je první holka, kvůli které se snažím být hodný a lepší až nejlepší. Když přijdu domů, tak ne do prázdného bytu, ale někdo tam na mě čeká. Někdo, s nímž je mi skvěle. Jsem prostě šťastný,“ rozplýval se Issa nad vztahem, ve kterém je už rok.

Doteď to nevypadalo, že by se chtěl zpěvák usazovat. Jak si Sámera pamatujeme od dob úspěchu v první řadě SuperStar, sem tam měl nějaký ten skandální románek, tím to ale většinou zhaslo. Dnes zpěvák záhadně otočil.

Že by dospěl?

Sámer Issa začíná mít vizáž Donatelly Versace.

Sámer Issa začíná mít vizáž Donatelly Versace.

„Dřív jsem byl lovec, dobrodruh ve vztazích, to je ale pryč. Těším se domů. Já jsem chaos, ona pořádek a klape nám to. A svatba? Proč ne. Moje bývalé kategorické ne, nikdy, to už neplatí,“ svěřil se v rámci slavnostního otevření baru.

Sámer Issa s přítelkyní Pavlínou

Sámer Issa s přítelkyní Pavlínou

Když už se pomalu ztrácí z hudební scény, musí na sebe upozornit nějak jinak. A tak Sámer Issa vymetá každou společenskou akci. Na té poslední představil kromě přítelkyně také nový, a to nepříliš povedený účes, kdy si blond obarvené a přeschlé vlasy nechal sestříhat na patku.

Naposledy Issa šokoval svým vzhledem na oslavě svých narozenin, kde se ukázalo, jak nezdravě vyhublý a šlachovitý je.

Sámer Issa předvedl nepovedený účes.

Sámer Issa předvedl nepovedený účes.

Svět slavných osobností vyžaduje show. Je pochopitelné, že na svém vzhledu staví většina účastníků umělecké branže, protože to je také vizitka. Není ale od věci občas předvést i něco jiného než jen svou vizáž. 

U Sámera Issy je to spíše o tom vzhledu. Proslýchá se, že ani k zákrokům estetické medicíny není vyhasínající umělec odmítavý. Že by se to na něm pozitivně podepsalo, to se napsat nedá. Pokud to tak půjde dál, skončí jako Donatella Versace.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat