Pátek 24. ledna 2020, svátek má Milena
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  McGowan vyrazila po 20 letech opět bez podprsenky, jen v pletenině: A je to zlé, velmi zlé!

  Zapomenutá herečka Rose McGowan v roce 1998 s Marilynem Mansonem a v roce 2019 už sama, opět bez podprsenky. Ano, takhle se obléká tvář Me Too. | foto: Koláž Expres.cz

  Hollywoodská herečka Rose McGowan (46) nese ústup ze slávy velmi těžce. O pořádnou roli nezavadila už léta, kampaň Me Too vyšuměla do ztracena, podivná pachuť zůstala i poté, co hvězdu seriálu Čarodějky chytili na letišti s kokainem v peněžence. Snaží se proto upoutat pozornost všelijak, třeba roztodivnými modely a tím, že v téměř padesáti nenosí podprsenku.

  „Toto je dívka, které ublížilo monstrum. Vaše mlčení ji nechává zahanbenou,“ umístila před vypuknutím kampaně Me Too na Twitter Rose McGowan, která se svými kamarádkami Alyssou Milano a Asií Argento vytáhla do boje proti sexuálním predátorům. 

  Velká aktivistka a bojovnice za práva žen si v minulosti častokrát zavařila, když vyrazila dravcům naproti a naservírovala se jim na stříbrném (ale spíše úplně nahém) podnose. Téměř nahá vyrazila třeba na ceny MTV v roce 1998, kde na ni „dohlížel“ její tehdejší přítel, zpěvák Marilyn Manson.

  Na akci Q Awards 2019 do Londýna si McGowan, která obvinila producenta Harveyho Weinsteina ze znásilnění, vyrazila v apartním pleteném oblečku. Zjevně se jí zase zastesklo po pohledech lačných predátorů (fuj!), kteří by ji chtěli svlékat očima (a moc práce by jim to nedalo).

  Podivný model vypadal jako z dílny šílené babičky, která si v důchodu krátí čas alotriemi s pletacími jehlicemi. Samozřejmě měl odhalená záda, Rose navíc „jako na potvoru“ zapomněla na podprsenku, to se na tvář Me Too přece sluší, že ano.

  Těžko říct, proč herečka zvolila tento model, zřejmě jí v Londýně byla zima. Nebylo by na škodu, kdyby ten hacafrak v britské metropoli zapomněla nebo ho rovnou spálila.

  Kromě toho, že jí vůbec nesluší, vypadá lacině a ošuntěle, by totiž mohla přilákat nenechavé ruce sexuálních dravců, kteří si její lascivní róbu a absenci spodního prádla špatně vyloží...

  Fotogalerie

  Premium

  Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

  Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...

  Premium

  Elitní trenér o zákulisí MMA, drogách, penězích i zženštilé společnosti

  Pod jeho vedením vyrostl český šampion Martínek, o něhož projevila zájem slavná organizace UFC. Pro boj v kleci...

  Premium

  Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

  Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 24. ledna 2020, svátek má Milena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz