jít naiDNES.cz

Pojď, ukážu ti Hříšňák! Jak sekretářka z Primy svedla Šebrleho u záchodků

Čtvrteční večírek TV Prima rozhodně vstoupí do dějin společenských deníků. Mnohé dámy přišly o svůj vzor Mirka Dušína vtěleného do Romana Šebrleho, jenž se na akci plné novinářů a fotografů muchloval s asistentkou z obchodního oddělení, kterou si dokonce opřel o kandelábr a pak s ní odjel taxíkem, zatímco Šebrleho manželka a děti jsou na dovolené. Čím ho přítomná dáma svedla? Nejspíš umí ladně rozhazovat nožky!

Asi jen ještě málokdo neslyšel o tom, že ve čtvrtek proběhla tisková konference FTV Prima, kde se představovalo podzimní schéma, na niž navazoval večírek plný zábavy a hudby pro pozvané hosty, novináře a tváře televize Prima.

Akce se dostala do daleko širšího povědomí pro nepřekonatelnou reklamu, kterou jí udělal bývalý desetibojař a nyní moderátor hlavní zpravodajské relace Roman Šebrle (43), jemuž zábava a tanec rozhodně nejsou cizí.

Ten se na večírku výborně bavil, zejména ve společnosti dvou dam, kdy s jednou z nich si vyměnili telefonní čísla a s tou druhou rovnou i genetické vzorky.

Roman Šebrle

O Romana byl ten večer zájem, někde rozdal čísla, jinde polibky.

Asistentka obchodního oddělení FTV Prima Denisa, která si na sebe do horké letní noci vzala obepnuté modré šaty s dráždivou krajkou v místě výstřihu, dorazila na tiskovou konferenci svého zaměstnavatele ještě za světla, kdy přítomné hosty rozpalovalo tropické počasí a rozličná nabídka nápojů na zahnání žízně.

Denisa byla pro svůj výrazný outfit a rozevláté vlasy rozhodně k nepřehlédnutí, i proto zůstala několika novinářům v paměti. I my jsme ji viděli korzovat několikrát, vždy působila tak trochu ztraceně, jako když někoho hledá, spíše ale byla „na čekané“, jak se v ženském jazyce umně používá tento eufemismus, až naštěstí s padlou horkou nocí „našla“ a čekaná přinesla ovoce.

Dorazil totiž Roman Šebrle, idol maminek a mnoha dalších žen, pohledný desetibojař, jenž si dámská srdce navždy získal tím, že se ujal bývalé běžkyně Evy Kasalové, které tehdy zemřel přítel, Romanův kamarád. Roman Evu po jeho smrti psychicky podporoval tak dlouho, až z toho v roce 2000 bylo manželství se dvěma dětmi, které trvá dodnes.

A snad ještě nějakou chvíli bude.

Jestli si Denisu z obchodního Roman Šebrle vyhlédl z vrcholku kolotoče, když se vozil na labutích (je pravda, že měl výborný výhled!), to lze těžko odhadovat, nicméně přítomný DJ nalákal na svůj parket během noční přeháňkové bouřky nejednoho hosta a tam zřejmě došlo k osudovému setkání.

Roman Šebrle

Denisa z obchodního nakonec po úmorném korzování uspěla.

Šebrle rozdal číslo slečně ve žlutých šatech, která se sice snažila, seč mohla, ale trpělivost růže přináší a Denisa byla evidentně hodně trpělivá. Navíc měla ty vlasy a ty šaty a taky chtěla Šebrlemu ukázat svůj „hříšňák“ a jak umí dobře rozhazovat nohama.

Zvedačku předvedli už na parketě, ale teprve až u záchodků vybalila asistentka z Primy svůj um a nahazovala na Šebrleho svoje nohy, jak můžete vidět ve videu.

Zřejmě spolu ale málo trénovali, neboť jim na pomoc musel běžet přihlížející dobroděj, který tak tak zabránil tomu, aby se z Hříšného tance nestal tanec držkový.

Asistentka z Primy se pomalu řítila k zemi, běžela ji zachránit ochranka.

Asistentka z Primy Denisa se pomalu řítila k zemi, ale povedlo se ji zachránit.

Naštěstí to ale dobře dopadlo a asistentka z obchodního oddělení stanula v bezpečí na zemi a v pevném náručí Romana Šebrleho, a to na hodně dlouho dobu.

Roman Šebrle

Jako na střední škole – dřív se chodilo na hřbitov, teď se chodí k těžké technice.

Roman Šebrle

Šmajchlkoutek na tiskovce TV Prima.

Roman ji pak jako správný gentleman doprovodil na vůz taxi, ale ještě než si pro ně drožka přijela, asistentka Denisa mu zase spadla na blízkostojící kandelábr.

Pohotový Roman ji ale zachytil včas, a tak se o lampu ve vášnivém polibku nakonec opírali oba, dokud společně nenasedli do přivolaného vozu.

Roman Šebrle

Vášnivá líbačka pokračovala i během čekání na taxi.

Roman Šebrle

Denisa se málem skácela na kandelábr.

To vše na veřejné akci, kde bylo mnoho hostí, fotografů i novinářů ještě hodně dlouho po setmění, neboť dobrá společnost a dobré pohoštění se neopouští lehce.

Prima má ostatně na tyto veselice štěstí, loni touto dobou se představení podzimního schématu odehrávalo v Zoo Praha, kde se Dáda Patrasová potkala s hadem jménem Felix a bylo vymalováno.

Respektive vypito.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:50 1. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  137
 • Super
  47
 • Haha
  44
 • Tvl
  31
 • Cože
  22
 • Sladký
  22
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat