Neděle 31. května 2020, svátek má Kamila
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Pojď, ukážu ti Hříšňák! Jak sekretářka z Primy svedla Šebrleho u záchodků

  Čtvrteční večírek TV Prima rozhodně vstoupí do dějin společenských deníků. Mnohé dámy přišly o svůj vzor Mirka Dušína vtěleného do Romana Šebrleho, jenž se na akci plné novinářů a fotografů muchloval s asistentkou z obchodního oddělení, kterou si dokonce opřel o kandelábr a pak s ní odjel taxíkem, zatímco Šebrleho manželka a děti jsou na dovolené. Čím ho přítomná dáma svedla? Nejspíš umí ladně rozhazovat nožky!

  Asi jen ještě málokdo neslyšel o tom, že ve čtvrtek proběhla tisková konference FTV Prima, kde se představovalo podzimní schéma, na niž navazoval večírek plný zábavy a hudby pro pozvané hosty, novináře a tváře televize Prima.

  Akce se dostala do daleko širšího povědomí pro nepřekonatelnou reklamu, kterou jí udělal bývalý desetibojař a nyní moderátor hlavní zpravodajské relace Roman Šebrle (43), jemuž zábava a tanec rozhodně nejsou cizí.

  Ten se na večírku výborně bavil, zejména ve společnosti dvou dam, kdy s jednou z nich si vyměnili telefonní čísla a s tou druhou rovnou i genetické vzorky.

  Roman Šebrle

  O Romana byl ten večer zájem, někde rozdal čísla, jinde polibky.

  Asistentka obchodního oddělení FTV Prima Denisa, která si na sebe do horké letní noci vzala obepnuté modré šaty s dráždivou krajkou v místě výstřihu, dorazila na tiskovou konferenci svého zaměstnavatele ještě za světla, kdy přítomné hosty rozpalovalo tropické počasí a rozličná nabídka nápojů na zahnání žízně.

  Denisa byla pro svůj výrazný outfit a rozevláté vlasy rozhodně k nepřehlédnutí, i proto zůstala několika novinářům v paměti. I my jsme ji viděli korzovat několikrát, vždy působila tak trochu ztraceně, jako když někoho hledá, spíše ale byla „na čekané“, jak se v ženském jazyce umně používá tento eufemismus, až naštěstí s padlou horkou nocí „našla“ a čekaná přinesla ovoce.

  Dorazil totiž Roman Šebrle, idol maminek a mnoha dalších žen, pohledný desetibojař, jenž si dámská srdce navždy získal tím, že se ujal bývalé běžkyně Evy Kasalové, které tehdy zemřel přítel, Romanův kamarád. Roman Evu po jeho smrti psychicky podporoval tak dlouho, až z toho v roce 2000 bylo manželství se dvěma dětmi, které trvá dodnes.

  A snad ještě nějakou chvíli bude.

  Jestli si Denisu z obchodního Roman Šebrle vyhlédl z vrcholku kolotoče, když se vozil na labutích (je pravda, že měl výborný výhled!), to lze těžko odhadovat, nicméně přítomný DJ nalákal na svůj parket během noční přeháňkové bouřky nejednoho hosta a tam zřejmě došlo k osudovému setkání.

  Roman Šebrle

  Denisa z obchodního nakonec po úmorném korzování uspěla.

  Šebrle rozdal číslo slečně ve žlutých šatech, která se sice snažila, seč mohla, ale trpělivost růže přináší a Denisa byla evidentně hodně trpělivá. Navíc měla ty vlasy a ty šaty a taky chtěla Šebrlemu ukázat svůj „hříšňák“ a jak umí dobře rozhazovat nohama.

  Zvedačku předvedli už na parketě, ale teprve až u záchodků vybalila asistentka z Primy svůj um a nahazovala na Šebrleho svoje nohy, jak můžete vidět ve videu.

  Zřejmě spolu ale málo trénovali, neboť jim na pomoc musel běžet přihlížející dobroděj, který tak tak zabránil tomu, aby se z Hříšného tance nestal tanec držkový.

  Asistentka z Primy se pomalu řítila k zemi, běžela ji zachránit ochranka.

  Asistentka z Primy Denisa se pomalu řítila k zemi, ale povedlo se ji zachránit.

  Naštěstí to ale dobře dopadlo a asistentka z obchodního oddělení stanula v bezpečí na zemi a v pevném náručí Romana Šebrleho, a to na hodně dlouho dobu.

  Roman Šebrle

  Jako na střední škole – dřív se chodilo na hřbitov, teď se chodí k těžké technice.

  Roman Šebrle

  Šmajchlkoutek na tiskovce TV Prima.

  Roman ji pak jako správný gentleman doprovodil na vůz taxi, ale ještě než si pro ně drožka přijela, asistentka Denisa mu zase spadla na blízkostojící kandelábr.

  Pohotový Roman ji ale zachytil včas, a tak se o lampu ve vášnivém polibku nakonec opírali oba, dokud společně nenasedli do přivolaného vozu.

  Roman Šebrle

  Vášnivá líbačka pokračovala i během čekání na taxi.

  Roman Šebrle

  Denisa se málem skácela na kandelábr.

  To vše na veřejné akci, kde bylo mnoho hostí, fotografů i novinářů ještě hodně dlouho po setmění, neboť dobrá společnost a dobré pohoštění se neopouští lehce.

  Prima má ostatně na tyto veselice štěstí, loni touto dobou se představení podzimního schématu odehrávalo v Zoo Praha, kde se Dáda Patrasová potkala s hadem jménem Felix a bylo vymalováno.

  Respektive vypito.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:50 1. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   137
  • Super
   47
  • Haha
   44
  • Tvl
   31
  • Cože
   22
  • Sladký
   22

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 31. května 2020, svátek má Kamila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz