Krize s Felixem ji ničí: Patrasová se opila na akci Primy, do taxíku jí museli pomáhat

Dáda to pro jednou opět přehnala s alkoholem. | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof/Ladislav Křivan

Herečka Dáda Patrasová (61) se včera objevila na tiskové konferenci televize Prima, která se konala v pražské zoo a za velmi teplého počasí, což mělo za následek, že uvítací drinky působily na všechny trochu hůře než obvykle. Dáda si během akce pochovala hada se jménem Felix a nakonec odcházela houpavým krokem, do taxíku jí museli pomáhat. Manželská krize se na legendární herečce zřejmě podepisuje víc, než by chtěla.

Herečka Dáda Patrasová po dlouhé době opět vyrazila do společnosti, donedávna totiž všechny společenské události obrážel její muž Felix Slováček s milenkou Lucií Gelemovou. Ale Patrasová je součástí televize Prima, a tak nesměla chybět na její tiskové konferenci v zoologické zahradě.A překvapila hned při příchodu! Po velmi diskutované fotografii jejích vnad na Instagramu, která obletěla Česko, se i nyní před objektivy ukázala v průhledném krajkovém topu, který odhaloval vnady i podprsenku. Dáda byla nad věcí, ochotně pózovala a usmívala se.

Jenže jen do chvíle, než se na akci objevil had jménem Felix. Herečka se s ním nejdřív nechala nafotit, následně se však odebrala za přáteli a dopřála si nejednu sklenku vína.

Vzhledem k tomu, že tisková konference se konala za úmorného vedra, i lehké drinky jako víno udělaly svoje. Z akce Patrasová odcházela velmi houpavým krokem, na první pohled ovíněná a do taxíku jí museli pomáhat přátelé.

Dagmar Patrasová na tiskové konferenci Primy trochu přebrala.

Dagmar Patrasová na tiskové konferenci Primy trochu přebrala.

Její přátelé jí museli pomáhat do taxíku. Dádu to velmi bavilo, podle jejího výrazu.

Její přátelé jí museli pomáhat do taxíku. Dádu to velmi bavilo, podle jejího výrazu.

Patrasová si z toho ale nic nedělala a byla ve výborné náladě.

Patrasová si z toho ale nic nedělala a byla ve výborné náladě.

Manželská krize se tedy na Patrasové podepisuje víc, než by chtěla, a my si jen říkáme, jestli tohle trápení vůbec někdy skončí.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:56 1. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  74
 • Super
  39
 • Haha
  23
 • Sladký
  22
 • Tvl
  12
 • Cože
  10


Komentáře