jít naiDNES.cz

Přiznání Roberta Jaškówa: Pět let jsem propil a s Danem Hůlkou jsme hulili trávu

Padouch ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Robert Jašków (49) je v soukromí úplně jiný. Žádný podrazák, co myslí na svůj vlastní prospěch, ale milý muž, který si ze sebe rád udělá legraci a jehož upřímnost se jen tak nevidí. Co všechno na sebe Expresu napráskal? To budete koukat!

Usměvavý herec Robert Jašków, jenž hraje především zlé muže, kteří nemají daleko k mafiánským metodám, je při osobním setkáním zdaleka jiný. Vyrazí vám dech, jak je upřímný, vtipný a především empatický.

Nějakého drsňáka byste v něm jen těžko hledali. Život bere s humorem a velkým nadhledem. Svým třem dětem chce jít příkladem, i když sám přiznává, že v devadesátých letech byl pořádné číslo.

„Herci umí pořádně zapařit, to platí dodnes. Jen dnes už mě to moc nebaví. Po pár pivech se totiž začíná drbat kdo, kde, s kým... Mě tyto diskuze moc nebaví. Ani s alkoholem. Já jsem vlastně radši doma,“ smál se herec před kamerou Expresu.

Sám přiznává, že má velkou slabost pro pivo a rum. Byly ale i doby, kdy mu jen alkohol k zábavě nestačil, experimentoval i s lehkými drogami.

„Já se za to nestydím, že jsme hulili, vlastně jsem kouřil trávu hodně. Byly to divoké devadesátky, kdy jsem propařil asi tak pět let. Hlavně s lidmi kolem Draculy jsme chodili hulit, především s Danem Hůlkou,“ rozpovídal se Jašków.

Robert je velmi přímý člověk, nemá problém o sobě říct i své neduhy.

Robert je velmi přímý člověk, nemá problém prozradit i své neduhy.

Jašków umí i teď zapařit, ale drogy už z toho vynechává. „Na to už jsem starý a hlavně jsem táta od rodiny. Ani se nemůžu opíjet, mám děti, které třeba druhý den vezu do školy, takže by to ani tak nešlo. Ale mám na co vzpomínat,“ řekl se smíchem Robert, který občas i do té hospody zajde.

Abyste si ale nemysleli, že je to nějaký pařmen, herce jsme potkali na kurzu sebeobrany a první pomoci, takže se nebojí ani pohybu a také nechce být lhostejný k nemocným lidem. To si pak to pivo může klidně dát. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:29 12. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  51
 • Haha
  15
 • Tvl
  15
 • Trapas
  14
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat