jít naiDNES.cz

Genzer nemusí řešit rodinné rozepře: Milenka a manželka spolu vycházejí, libuje si

Když žil ještě s Markétou Jiránkovou, byl Richard Genzer s matkou svých dvou dětí Lindou Finkovou neustále na ostří nože. Dneska je ale situace jiná. Již rok totiž randí s pohlednou plavovláskou Pavlou, které se povedl doslova zázrak. Našla si cestu k jeho stále ještě manželce a Genzer nemusí řešit věčné hádky mezi ženami svého života!

Plánoval sice svatbu s krásnou Markétou Jiránkovou, jejich vztah ale zničehonic před rokem ztroskotal. Genzer ale dlouho po své dlouholeté partnerce, která o jejich vztahu dodnes mluví jenom pozitivně a nevytáhla žádného kostlivce ze skříně, netruchlil. Záhy se po jeho boku objevila jiná kráska, s níž je dodnes. A Expresu přiznal, že si nemá nač stěžovat.

„Jsme spolu přes rok a máme se spolu skvěle. Bydlíme spolu už dlouho. Máme pronajatý byt. Jsem nadšený,“ přiznal Genzer, kterému vyhovuje i fakt, že jeho aktuální partnerka vychází s jeho stále ještě manželkou Lindou Finkovou.

„Ony si k sobě našly cestu. Jsem spokojený a nadšený. Rozumí si i s dětmi,“ vysvětlil Genzer, jehož jsme se zeptali, zda to znamená, že se rozvádět nikdy nebude.

„Rozvádět se budeme. Musíme si sednout a vyřešit to. Ale až bude nějaký čas, protože Linda je neustále vytížená. I kvůli ní a nějakému majetku,“ vysvětlil Genzer s tím, že už se to táhne dlouho, a to vinou toho, že jsou s Lindou Finkovou oba stejně líní.

Přitom jde jenom o formalitu.

„Vše jsem nechal jí a dětem. Barák, vše. Není co řešit, jenom to podepsat. Budou to mít děti. Ona tam má už svého přítele, za což jsem rád, protože mi furt nevolá, že jsou ucpané okapy nebo že se musí vyčistit bazén. Jsem šťastný, že někoho má,“ dodal Genzer.

Fotogalerie

Komentáře