jít naiDNES.cz

Bude z něj otloukánek poroty? Richarda Genzera nepovažují za tanečníka!

Porotci nového ročníku StarDance ještě ani nestihli usednout do svých křesel a už to mezi nimi pořádně vře. Přesněji řečeno, vře to mezi nováčky v porotě. Janu Tománkovi se totiž podařilo urazit Richarda Genzera, kterého označil za netanečníka, čímž mu naznačil, že tanci nerozumí!

Pokud to měl v porotě StarDance těžké Václav Kuneš, kterému se například Tatiana Drexler smála, že je moc měkký, Richard Genzer se musí připravit na šikanu v přímém přenosu. To mu mimo jiné přímo na tiskové konferenci naznačil Jan Tománek. 

Ten ho totiž doslova označil za netanečníka. A to když odpovídal na otázku Daniely Písařovicové, zda jako bývalý soutěžící bude na tanečníky mírný.

„Nemyslím si, že budu na straně tanečníků, protože moje profesionální profese je taneční trenér. A jeho pozice je postavená na negaci. Já se trošku bojím, že ty páry budu trošku buzerovat. Doufám, že mě za to pak neočerní a divák České televize mi bude rozumět. Myslím si ale, že v tom nebudu sám. Jsme v porotě tři tanečníci. Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a já,“ řekl doslova na tiskové konferenci Tománek, jenž se tak dotkl ega Richarda Genzera, který byl roky součástí nejslavnější české taneční skupiny Uno, jež byla tvořena absolventy tanečního oddělení Pražské konzervatoře, kterou mimochodem Genzer vystudoval.

„Já si tím procházím celý život. Přijdu do divadla a převlékám se na chodbě, protože nesmím do herecké šatny. Prosím, až půjdete odsud dolů, abyste zvedali nohy, protože moje sebevědomí je v suterénu. Děkuju, že jsi mě takto uvedl,“ reagoval na Tománkova slova Genzer, který mu připomněl, že není fotbalista, ale tanečník.

„Na rozdíl od něj mám taneční školu, kterou jsem udělal s vyznamenáním. FTVS v Olomouci může mít každý, já mám Pražskou konzervatoř. Proč jsem byl jinak vybraný do poroty? Potřebovali hodného člověka, proto mě oslovili,“ navezl se do svého kolegy zase Genzer, jenž si je vědom toho, že v porotě bude za otloukánka, a je na tuto roli připravený.

„Já si tam zařídím pořádek. Jsem otloukánkem celý život, takže jsem na to zvyklý. Já ty přední nohy ale jednou zvednu,“ říká Genzer a naznačuje, že se tak možná stane právě ve StarDance. 

„Do sporu určitě půjdeme, protože když řeknou něco, co se mi nebude líbit, ohradím se. Bude to ale v rámci profesní roviny, ne osobní. I já ale dokážu zkritizovat. Podle mě ale nejde o to, jestli se někomu něco nepovede. To se stane, navíc jde o přímý přenos. Spíš budu řešit, když se mi to nebude vyloženě líbit,“ uzavřel Genzer, který na rozdíl od Tománka, jenž v podstatě přiznal, že jsou s Chlopčíkem a Drexler stejní, dokáže k televizním obrazovkám přilákat nové diváky. 

A právě o to tvůrcům taneční show také šlo.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře