jít naiDNES.cz

Milovníci hafanů, nekoukejte! V Prostřenu se soutěžící přiznal, že jedl psa

Pes, nejlepší kamarád člověk. To neplatí ale pro všechny. Jeden ze soutěžících kulinářské reality show Prostřeno se pochlubil, že jedl psí maso. A ještě si u toho prý olizoval prsty.

Vše začalo nevině. Když se ostatní soutěžící Prostřena dozvěděli, že kamioňák Ladislav má mezi svými přáteli i Vietnamce, hned se ho začali vyptávat, zda někdy ochutnal jejich speciality.

Fotogalerie

Z jejich výrazů je ale zřejmé, že takovou odpověď nečekali.

Mám dobrého kamaráda Vietnamce. Známe se strašně dlouho, je to jeden z mých nejlepších kamarádů. A když se u nich konají rodinné sešlosti, tak jsem taky občas pozvaný,“ svěřil se Ladislav, který přiznal, že ochutnal nejznámější a nejkontroverznější vietnamskou specialitu.

Nevím, jestli to mám říkat, ale jedl jsem psa. Maso bylo dobré, to člověk nepozná. Chuťově je to něco mezi vepřovým a hovězím. Ale když ti to dají nakrájené na stůl, tak to poznáš. Takové kosti totiž jiné zvíře nemá,“ šokoval Ladislav, který údajně potají dal ochutnat dnes již své expřítelkyni.

Když jsme jí to naznačili, udělalo se jí špatně. Nakonec jsme jí řekli, že jsem si dělali srandu,“ ukončil svůj psí proslov Ladislav.

Ostatním ale nezbývá než doufat, že jim jednoho hafana nenaservíruje i na stůl.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:30 16. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  14
 • Super
  7
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
 • Haha
  5
 • Tvl
  5
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře