jít naiDNES.cz

Prachař se vrátil k Agátě. Je to opravdu konec manželské krize, nebo jen zástěrka?

Zažehnali Agáta Prachařová a otec její dcerky Mii Jakub manželskou krizi? Ačkoliv to tak z námi pořízených snímků může působit, vše je jinak. Dcera herečky Veroniky Žilkové zůstala na celou domácnost sama. Po návratu z dovolené v Izraeli dokonce musela obstarat celou domácnost, a to včetně sekání trávníku!

Když se Agáta Prachařová po třech týdnech i se svými dětmi vrátila z Tel Avivu, kam se odletěla vybrečet na rameni své slavné maminky, doma ji vítal její manžel Jakub Prachař.

A právě tento fakt mohl budit dojem, že krátkodobé odloučení zapůsobilo a Jakub s manželkou k sobě znovu našli cestu. Vše je ale jinak, což je zřejmé i z Agátina instagramového účtu.

Agátu totiž nevítal Jakub s otevřenou náručí, ale domácnost vzhůru nohama. Prachař byl sice v Česku, ale nezdá se, že by se nadřel a opečovával jejich domácnost.

Modelka tak po návratu musela posekat trávník, vytrhat plevel, vyčistit bazén, čímž se také pochopitelně ráda pochlubila. A to i když byl otec její dcerky Mii doma.

Tam se ale podle informací Expresu dlouho nezdržel. Svou rodinu sice téměř měsíc neviděl, ale už je zase v trapu.

K jeho obhajobě je nutno říct, že neodjel na další párty s kamarády, ale na natáčení. Jen tak se ale Prachař domů nevrátí. Na natáčení by měl být do čtvrtka, odkud se vrátí do Vestce u Prahy, kde ho čeká moderování akce v kasinu.

Kam se vydá odtamtud, je otázkou. Necháme se překvapit. Agáta ale už dává jasně najevo, že se bez něj obejde. Alespoň co se péče o domácnost týče.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat