Rána pro Agátu: „Kuba je zlatíčko, kvůli němu se těším do práce,“ básní Mórová

Mórová dráždí Agátu. | foto: expres

Manželství Agáty a Jakuba Prachařových je v troskách, teď navíc přišla další rána. Slovenská herečka Diana Mórová, jejíž aférka s Prachařem měla právě rozkol mezi nimi nastartovat, se na adresu kolegy z show Česko Slovensko má talent rozmluvila tak otevřeně, jako by to snad byl mnohem víc než jen kolega. „Je to zlatíčko, on může všechno,“ rozplývá se Mórová. Jak se asi taková slova čtou Agátě?

Už nějakou dobu žijí Agáta a Jakub Prachařovi odděleně a rozpad jejich manželství má mít na svědomí Jakubova aférka se slovenskou herečkou Dianou Mórovou. 

Agátě totiž přišla SMS zpráva, ze které vychází, že její muž s Mórovou prožil minimálně jednu noc v bratislavském hotelu, když spolu na Slovensku natáčeli show Česko Slovensko má talent.

Prachař se k celé záležitosti vyjadřovat nechtěl, půvabná blondýna se zase dušovala, že jsou jen kamarádi. Jenže teď spolu natáčejí další řadu talentové show a Mórová se pro slovenský Šarm o jejich vztahu rozpovídala tak otevřeně, až se zdá, že jsou ve skutečnosti mnohem víc než obyčejní kolegové!

„On mi vždy rád nakládá. Je zlatíčko, on může všechno,“ rozplývala se Mórová a z jejích slov lze vyvodit snad úplně cokoliv.

Diana Mórová básní o Prachařovi! Co na to Agáta?

Jakub Prachař má k Dianě Mórové skutečně blízko.

Vzápětí rozvedla, že si Prachařovu přítomnost užívá hlavně jakožto přítomnost kolegy, který jí zvedne náladu při práci.

„Vždy mě rozesměje, vyrobí mi dobrou náladu a to je důležité. V práci potřebujete, abyste měli někoho, s kým se škádlíte. Dodá to vaší práci šťávu, že se do ní těšíte a zabavíte se,“ popsala Mórová.

Diana Mórová básní o Prachařovi! Co na to Agáta?

Jenže jak se říká: Co se škádlívá, to se rádo mívá. A co asi na slova Diany Mórové říká Prachařova Agáta, která by zřejmě svého manžela měla ráda zpátky doma, aby jí pomohl se starostí o roční dcerku Miu? 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat