Podcast K + K: Máme zákaz mluvit o afterparty na Andělech, takže vám vše řekneme

Musíme se omluvit, že se nám rozbila televize, takže ty skvělé fotky, o kterých mluvíme, najdete přiložené zde v článku v galerii, posluchači pouze audia na Spotify mají smůlu. Ale snad se nám i bez nich za našimi zády podařilo přiblížit vám fantastickou atmosféru před a po předávání Cen Anděl Coca-cola, protože „co se stane na afterparty, zůstane na afterpary“. Tedy do toho momentu, než zapneme mikrofony. A pokud to nyní čtou pořadatelé a píáristé, ještě neomdlévejte a radši si nás poslechněte.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:42 čtvrtek 1. srpna 2024. Anketa je uzavřena.

  • 21
  • 14
  • 11
  • 11
  • 9
  • 9
Vstoupit do diskuse
Vezmeme vás na titulní stranu