jít naiDNES.cz

Utajená veselka Hrdličky a Plíškové: Luxus, středomořská krmě a odložená svatební cesta!

Sportovní komentátor Michal Hrdlička (29) se řítí na hodně šťastné vlně. Po práci snů na O2 TV, kterou vyfoukl Jaromíru Bosákovi, se mu povedl další husarský, ale celkem očekávaný kousek. Oženil se s tenistkou Karolínou Plíškovou (26), které dělá manažera. Teď jí bude dělat také manžela.

„Příští rok už budu její manžel,“ řekl na jaře „jen“ její partner i manažer v pořadu Rozstřel na iDnes.cz. Když ale došlo na téma, jestli tenistka přijme jeho příjmení, neměl problém odpovědět. „Vezme si mé jméno. Kvůli marketingu zůstane pro fanoušky a na tenisovém okruhu jako Karolína Plíšková, jelikož její jméno je dobrá značka,“ zdůvodnil Hrdlička, který si svůj den náležitě užil.

Svatební den dvojice pojala ve velkém stylu, vzali se v Monaku, kde Plíšková většinu roku pobývá. Rychle tu zdomácněl také Hrdlička. Za svědka mu nešel nikdo jiný než věrný kamarád Petr Suchoň, jehož na veselku doprovodila manželka, tenistka Klára Koukalová. Plíškové vše odsvědčila sestra-dvojče Kristýna. 

Karolína Plíšková a Michal Hrdlička už jako manželský pár kráčí Monakem.

Karolína Plíšková a Michal Hrdlička už jako manželský pár kráčí Monakem.

Podle informací Expresu si šťastní novomanželé a jejich hosté pochutnávali na lahůdkách středomořské kuchyně. Na svatební cestu si ale budou muset nějaký čas počkat. Kvůli srpnovému US Open ji dvojice plánuje až na některý ze zimních měsíců.

Na cestě do Monaka

Ani ne po třech letech tak svůj život Hrdlička spojil s momentálně devátou hráčkou planety. Moderátorka Lucie Borhyová je jistě fajn partie, ale Plíšková je Plíšková. Vztahy se uklidnily a Michal tráví s dcerkou Lindou, kterou má právě s Borhyovou, spoustu času. Na monacké svatbě byla dokonce jako družička! 

„Prvního půl roku to byly s Karolínou vzácné ojedinělé chvíle. Moc jsme se kvůli nabitému programu nevídali, ale od léta 2016 se to zintenzivnilo,“ přiznal Blesku novopečený manžel a zároveň manažer své lásky. 

Na jeho „spanilou jízdu“ předloni na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde nejdříve vypil vřídlo plné chlastu, aby pak řádil jako černá ruka, proháněl sukně, močil na ulici a tropil další „skopičiny“, se ale nezapomnělo. Nutno říct, že od té doby seká latinu! A jak vidno, nese mu to ovoce...

Hodně štěstí novomanželům!

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:12 16. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  88
 • Trapas
  50
 • Super
  23
 • Cože
  19
 • Tvl
  19
 • Sladký
  17
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře