EXKLUZIVNÍ VIDEO: Nenasyta Hrdlička ve Varech vystřídal 5 holek! Co na to asi řekne Plíšková?

Michal Hrdlička byl ve Varech nevěrný svojí přítelkyni Karolíně Plíškové. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

To Karolína Plíšková (24) neuvidí ráda! Zatímco ona smutní z tenisového neúspěchu v Londýně, její přítel Michal Hrdlička (27) osahává v baru Finlandia v Karlových Varech všechny přítomné ženy. A nejedné z nich se snažil dostat pod sukni!

Poté, co Michal Hrdlička opustil naši nejoblíbenější moderátorku Lucii Borhyovou, se dal dohromady s úspěšnou tenistkou Karolínou Plíškovou. Jenže jak se říká - starého psa novým kouskům nenaučíš.Hrdlička totiž ani tentokrát není za ukázkového partnera. Když Plíšková nedosáhla na titul v Eastbourne, on odjel se svými kumpány Jakubem Malinou a Karlem Kubou na filmový festival do Karlových Varů, kde si to rozhodl pořádně užít.

Ubytoval se tedy v luxusním hotelu Savoy, užil si hotelové party a poté přešel do místního Finlandia stanu, kde se rozhodl lovit společnost na jednu noc.

Nejdřív si v obklopení kamarádů vybral dlouhovlasou brunetku, které šeptal do ucha, olizoval ji a nakonec se s ní i líbal, a po chvíli se vrhl na účastnici Hotelu Paradise Nelu Slovákovou. Ta mu doteky a našeptávání do ucha trpěla několik minut, nakonec mu ale dala jednu výchovnou facku.

Nejvíce ho upoutala prsa.

Nejvíce ho upoutala prsa.

Moderátor šel tedy o stůl dál, kde narazil na opálenou brunetku s velmi odvážným outfitem. Netrvalo dlouho a dali se spolu do řeči. Protože ale Michal ví, že slova jsou k ničemu, ihned se na neznámou vrhl a začal ji líbat na krku.

Michal Hrdlička se snažil dostat na svůj pokoj i tuto slečnu.

Michal Hrdlička se snažil dostat na svůj pokoj i tuto slečnu.

Na první pohled na něm bylo znát, že mu jde pouze o jediné - vzpomínku na Karlovy Vary a zářez.

Jakmile tedy zjistil, že mu slečna příliš pozornosti nevrací, oslovil i místní barmanku, které vyprávěl pohádku o tom, že se do ní na první pohled zamiloval.

Michal to zkoušel i na místní barmanku.

Michal to zkoušel i na místní barmanku.

Jelikož byla ale ve službě a naprosto střízlivá, vzala to s humorem a pokračovala dál ve své práci.

Ve vší zoufalosti se proto Michal odebral k postávající blondýnce u baru. Neznámá s kšiltovkou ho s úsměvem přivítala a natáhla ruku, kterou si ihned chytil a začal ji líbat.

Nakonec skončil u mohutnější blondýny, které líbal ruku.

Nakonec skončil u mohutnější blondýny, které líbal ruku.

Jeho milostných avantýr si ale samozřejmě všimli nejen přítomní novináři a fotografové, ale také Michalovi přátelé, mezi nimiž byla i rádoby moderátorka, která se snaží neustále proslavit tím, že rozesílá polonahé fotky v plavkách po všech redakcích, Veronika Farářová.

Jeho radovánky se ale násilím rozhodli překazit lidé, kteří s ním přišli.

Jeho radovánky se ale násilím rozhodli překazit lidé, kteří s ním přišli.

Ta zařídila, aby přítomní kamarádi a údajná ochranka doprovodila Michala až na pokoj.

Jeho řádění tedy velmi rychle ukončili. Pevně ho chytili za ruku a vláčeli přes celou kolonádu až do hotelu, a to i přes to, že se jim moderátor nejednou vzpouzel.

Zdá se tedy, že se Michal ze starých chyb nepoučil a nezbývá než jen čekat, jak se k jeho chování postaví Karolína Plíšková.

Jedno je však jasné - fanoušci ji před ním dostatečně varovali.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:48 3. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  202
 • Haha
  152
 • Super
  51
 • Tvl
  40
 • Sladký
  32
 • Cože
  31


Komentáře

Expres.cz