Středa 29. listopadu 2023, svátek má Zina
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  S Kolečkem připravujeme seriál o jeho milostném trojúhelníku! Režisér Skórka má ideální materiál

  Milostný trojúhelník Petra Kolečka se stane inspirací pro seriál | foto: Archiv, Koláž

  Režisér známého seriálu Lajna Vladimír Skórka (47) přiznal, že s Petrem Kolečkem (39) chystají nový seriál! Seriál dostal název Vysoká škola manželství a bude silně inspirován kontroverzním milostným trojúhelníkem mezi Petrem Kolečkem, Anetou Vignerovou a Denisou Nesvačilovou. Samotný Kolečko k němu píše scénář.

  Během letošního festivalu Colours of Ostrava prozradil známý český režisér Vladimír Skórka (47) informace o připravovaném seriálu Vysoká škola manželství. Seriál připravuje společně se scenáristou Petrem Kolečkem (39), jehož bude tak trochu vystihovat. Kolečko bude při psaní scénáře čerpat zejména ze svých zkušeností s milostným trojúhelníkem, do něhož byla několik měsíců zapletená herečka Denisa Nesvačilová (32) a jeho pozdější manželka Aneta Vignerová (35).

  „Petrovi jsem asi před týdnem nabídl, že chceme zase něco dělat, a nahodil mu téma, které se jmenuje Vysoká škola manželství. Přesněji řečeno, bude to o problémech. A on nadšeně přijal. Mělo by to odrážet to, co si v poslední době prožil. Námětů sám nasbíral v poslední době docela dost,“ prozradil režisér Skórka.

  Scenárista Petr Kolečko už při dubnové účasti v Show Jana Krause nadhodil, že by podle své zkušenosti s milostným trojúhelníkem chtěl natočil film. Rád by se v něm věnoval hlubší psychologii celého problému a třeba by i uvedl některé věci na pravou míru.

  „Co v těch příbězích chybí, jsou pohnutky lidí, které můžou být různé. Já tady nebudu mluvit za svoji ženu nebo za někoho jiného. Byla by velká lež tvrdit, že jsem se nedopustil nějakých omylů. Ale ty postavy můžou být různé,“ zmínil Kolečko.

  Režisér Skórka je pro svůj nekorektní humor velice oblíbený, zároveň se nejednou dostal do hledáčku mravokárců se svým cílením na ideologická témata, a tak se může stát, že se další jeho dílo ocitne „v trezoru“. Při seriálu Vysoká škola manželství chce podobný nekorektní humor zachovat.

  „Očekávám, že to opět bude plné nekorektního humoru, ono to k tomu tak nějak patří. Bohužel jeden takový, který jsme udělali, jsme museli dát na internet, protože v televizi není odvysílatelný. A máme obrovskou radost, protože tam má miliony zhlédnutí,“ dodal Skórka a naznačil, že připravovaný seriál inspirovaný Kolečkem bude jedna velká podívaná.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Život ve slevě. Drahota vede mámu samoživitelku k zoufalým akcím

  Premium Davem lidí proplouvá nenápadná žena s červeným deštníkem v obnošené bundě. Očima skenuje výkladní skříně obchodů. Pak...

  Pavel Kolář: Naše mechanismy zajišťující přežití jsou deformovány blahobytem

  Premium Přisuzují se mu až zázračné schopnosti. Mnoha lidem totiž dokázal pomoci od zdravotních potíží. Ať už šlo o české...

  Manažer reprezentace exkluzivně: o konci trenérů a proč dostal funkci u záchodků

  Premium Byl první, kdo trenérům reprezentace už během října navrhl: „Neskončíme?“ Dopálila ho hořká atmosféra a nedůvěra...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 29. listopadu 2023, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  jít naiDNES.cz