jít naiDNES.cz

Záhada kolem monoklu Petra Jandy: Opravdu se mu zranění stalo po pádu z postele?

Opravdu má ten monokl po pádu z postele? | foto: Facebook.com

Rocker Petr Janda (77) se „pochlubil“ fotkou s monoklem, který vypadá, že vzešel z nějaké rvačky. Sám si z toho dělal legraci, že o nic nejde, že spadl z postele. Opravdu se mu fialové zranění stalo při noční můře? Kolem jeho zraněného oka je dost otazníků.

Známý zpěvák Petr Janda byl sice vždycky za tvrďáka, ale konfliktům se vyhýbal. Že by na „stará kolena“ začal řádit? Nebo máme věřit tomu, že opravdu spadl z postele a má takový monokl?

„Spadl jsem v sobotu v noci ve tři ráno z postele. Zdála se mi noční můra, že se peru s teroristou. Jak to ale dopadlo, už nevím, protože pak přišla ta rána. Manželka mě začala ošetřovat v neděli ráno,“ řekl Expresu zpěvák. 

Přitom zranění vypadá, jako by mu dal někdo přesně mířenou do oka, ne že se to stalo při pádu z postele, to by měl spíše bouli na hlavě.

Janda ale tvrdí, že byl doma v posteli a měl podivný sen.

Přitom ještě v sobotu večer vystupoval na koncertě na Moravě a další den měl vystoupení opět na Moravě. To se opravdu vracel na pár hodin domů se vyspat, aby po té strašlivé dálnici D1 jel zpět?

Nestalo se náhodou něco po sobotním koncertě, po němž skončil se zraněním oka? Proč se tím najednou „pochlubil“ až v pondělí ráno coby vtípkem do nového týdne?

Odřenina na nose je také podivné zranění, takto většinou lidé vypadají, když se pustí do konfliktu s „vyhrnutými rukávy“.

Petr Janda se svým monoklem.

Fotku mu na Facebook ještě ke všemu vkládala jeho dcera. „Já s tím neumím, nevím, jak se to dělá, tak mi tu fotku umístila Marta,“ prozradil ještě Expresu rocker.

Snad už bude mít Petr Janda klidné sny.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat