Zoufalá matka rebela Borkovce: Knechtová pobláznila syna a pak ještě hrozila soudem

Petr Borkovec má po rozchodu s Katarínou Knechtovou „hlavu v pejru“. Trpí tím i jeho maminka, která má o něj velký strach. | foto: Koláž Expres.cz

Zpěvák Petr Borkovec (18) o sobě dává poslední dobou hodně vědět. Spíš než muzikou na sebe finalista SuperStar upozorňuje většími či menšími skandály. Léčil se v psychiatrické léčebně, skončil i na záchytce. Měl také utéct bez zaplacení z jednoho pražského podniku. Zpěvákovo zkratovité chování je podle jeho matky důsledkem vztahu se zpěvačkou Katarínou Knechtovou (37).

Chvíli to vypadalo, že si Petr Borkovec po rozchodu s Katarínou Knechtovou chce dát život do pořádku. Nastoupil léčbu, protože uznal, že mu problémy a pití přerostly přes hlavu a byl protivný okolí i sám sobě. Bohužel ji nedokončil, čímž trpí nejen on, ale i blízcí. 

„Řekla bych to takto, nedokončil léčbu. Nevím, co dál. Modlím se,“ řekla pro deník Topky.sk paní Jana, maminka Petra Borkovce.

Podle ní za jeho nevycválané chování může hlavně rozchod se slovenskou zpěvačkou. „Ona nepomůže, slízla smetanu a teď to tak nechala. To se ví, že by mu pomohlo, kdyby se zajímala. Jemu se teď nedaří dobře, jsem z toho velmi smutná,“ stýská si.

„On kvůli ní nedokončil školu. Jezdila si pro něj do Jablunkova, brala ho do auta, na hotel. Dostal se kvůli ní do problémů a teď se distancuje. Jsem z toho smutná, jelikož jsem matka. Ona matka není, neví, jaké to je,“ vysvětlila deníku zdrcená matka Petra Borkovce. 

Když se o vztahu svého syna dozvěděla, zpěvačku ihned kontaktovala. Marně.

Rozhodla se proto obrátit na její rodiče. V dopisech je prosila, aby své dceři domluvili. Když ani to nepomohlo, opět napsala zpěvačce. „Ona mi doporučila psychiatrickou léčbu,“ svěřila se paní Jana.

Zpěvačka prý dokonce rodině měla vyhrožovat soudem. „Volala mi právnička paní Knechtové. Ať se od všeho distancuji, nebo se střetneme před soudem. A já se bojím, když mi takhle vyhrožuje, mám děti. Volala mi, že něco vyšlo a že mě bude žalovat, když se budu vyjadřovat. Překvapilo mě, že mi vyhrožuje právničkou,“ uvedla šokovaná matka mladého zpěváka. 

Nezbývá než doufat, že Borkovec brzy přijde na to, že pro jedno kvítí slunce nesvítí, a začne opět žít bez toho, aby tesknil po ženě, kterou z nějakého důvodu nemůže mít. 

Navíc jen on a Knechtová vědí, jak to celé doopravdy bylo. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat