Pavlína Pořízková v Praze naletěla: Přistál jí na hlavě holub!

Sotva přijede do Prahy, už tu na ni čekají turistické pasti. Topmodelka Pavlína Pořízková (54) přijela po delší odmlce navštívit rodnou zemi. Vše bylo idylické, návštěva zámku Červená Lhota bere dech, Praha je přímo oslepující. Nebýt ovšem všech podnikavců, kteří se nelegálně přiživují na turismu!

Když už jednou za čas přijede do Prahy, nesmí vynechat Karlův most, všech turistů ráj. Bohužel i různých podvodníků a samozvaných umělců, kteří se snaží na tučných kontech cizinců vydělat.

Takovou zkušenost teď má i topmodelka Pavlína Pořízková, Češka žijící už desítky let v Americe.

„Když jsem se zastavila před Karlovým mostem, abych se rozhlédla po mých přátelích, už mi na hlavě přistála holubice. Bylo to vlastně ale milé, i když jsem si okamžitě uvědomila, že to jsou trénované holubice, které vlastní Rusové. Ti mě okamžitě přispěchali zkasírovat!“ píše na Instagramu modelka.

Naštěstí to bere s nadhledem, jak se říká, bere si z toho to lepší. „I tak to ale stálo za to. Minimálně za tu masáž hlavy,“ pochvaluje si kráska původem z Prostějova.

Samozřejmě že nejsme jediná země, kde turistům hází zvěř na hlavu. Tento zvyk se už i v Evropě hojně rozmohl. Původně to ale byla specialita afrických zemí. 

Například v Maroku je běžné, že turistům hází na záda opice nebo hady. V momentě, kdy si to chcete vyfotit, začnou vás tamní šarlatáni nemilosrdně kasírovat. Uniknou jen ti nejotrlejší.

Fotogalerie

Komentáře