Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kincl o razii u Vémoly: Karel dobře ví, proč u něj byla policie. Jeho špinavou hru budu řešit

  Patrik Kincl okomentoval chování Karlose Vémoly. | foto: Koláž Expresu

  Před lety byli kamarádi a vzájemně se podporovali. Teď se MMA zápasníci Karlos Vémola (37) a Patrik Kincl (33) nemohou ani cítit. Jejich několik let trvající válka měla 30. prosince vygradovat ostře sledovanou odvetou v pražské O2 aréně. Nakonec se ale zdá, že spor dvou bijců dost možná skončí u soudu. „Je ve hře, že celou tuhle Vémolovu špinavou hru budu řešit právní cestou,“ řekl Expresu šampion střední váhy Patrik Kincl, který Terminátorovi vůbec nevěří jeho nejnovější verzi o tom, kdo ho vlastně udal policii.

  Krátce poté, co se Karlos Vémola vrátil z motolské nemocnice, měl ve svém měchenickém sídle rozsáhlou policejní razii, která měla mít za cíl prošetřit údajný nezákonný chov cizokrajných zvířat.

  „U mě doma bylo přes třicet policistů a všichni hledali tygra, který byl na zahradě ve výběhu. Dokonce ho hledali i po sousedech a u mé uklízečky. To, že terorizovali mě a moji rodinu, to bych ještě skousl. Co však nechápu, je to, že nepřišli s jediným odborníkem, který by se zabýval exotickými zvířaty. Měli tam sice lidi z veteriny a životního prostředí, ale nikdo z nich nebyl schopný jim odebrat vzorky. Musel jsem to udělat já, i když jsem nebyl povinný to dělat. Nechtěl jsem, aby se to zvíře stresovalo a trápilo, když ti lidé vůbec nevěděli, jak postupovat,“ popsal Vémola policejní zásah pro server Fightlife.cz.

  Bijec ve svém vyjádření také řekl, že „šlo o účelové udání od kamaráda Patrika Kincla“. Všichni, včetně zmíněného Kincla, to pochopili tak, že slovo kamarád je bráno jako ironie a Vémola tím chce říct, že ho jeho rival zbaběle napráskal policii.

  Nyní ale Vémola vzal zpátečku a tvrdí, že ho udal Kinclův kamarád a všichni to jen špatně pochopili. Redakce Expresu se spojila s šampionem Patrikem Kinclem, aby nám Vémolovo nejnovější vysvětlení okomentoval.

  „Karel moc dobře ví, proč u sebe tu prohlídku měl, a ví také to, že já s tím nemám nic společného. Pořád má tendenci své průsery házet na někoho jiného a není schopen se k tomu postavit jako chlap a říct pravdu,“ sdělil Expresu Kincl, který si stále trvá na tom, že Vémolu bude řešit se svými právníky.

  „Určitě je ve hře, že celou tuhle jeho špinavou hru budu řešit právní cestou. Kdo Vémolu sleduje delší dobu, už mu samozřejmě nevěří, ale pomlouvání v hlavních zprávách na CNN Prima News místo omluvy za zrušený zápas si opravdu líbit nenechám,“ vysvětlil nám současný král střední váhy.

  Před Kinclem, který se na odvetu s Karlosem Vémolou poctivě připravoval několik měsíců, aktuálně leží nelehký úkol.

  Musí se rozhodnout, zda v následujícím roce upřednostní účast v novém projektu Tipsport Gamechanger, nebo dá ještě jednu, pravděpodobně úplně poslední šanci, souboji s Terminátorem.

  „Aktuální situace má na rozhodování určitě vliv. Dostává se to za hranice sportu a rád bych tuhle kapitolu uzavřel v kleci. Na druhou stranu si ale nemohu být jist, že k odvetě někdy dojde, a nechce se mi zbytečně čekat a nechat si ujít Gamechanger. Do konce roku si dám klid, budu koukat na nebe a třeba z hvězd vyčtu nějakou odpověď,“ zavtipkoval na závěr šampion.

  Už dříve bylo zveřejněno, že vítěz pyramidy Tipsport Gamechanger získá odměnu ve výši 300 tisíc eur, což je na české poměry nevídaná částka. Podle informací Expresu se jedná o několikanásobně větší odměnu, než měla být Kinclova výplata za zápas s Vémolou.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 středa 19. dubna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Super
   26
  • Tvl
   13
  • Sladký
   9
  • Haha
   7
  • Cože
   6
  • Trapas
   6