Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Terorizovali mi rodinu, tygra hledali u uklízečky, popsal razii Vémola. Kincl: Zvažuji žalobu

  U Vémolových měla zasahovat policie. Tyto fotky byly ovšem pořízeny už dávno, a to, když se pár rozcházel. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Ještě nedávno to vypadalo, že si své letité spory vyřeší v kleci na turnaji ve vyprodané O2 aréně. Teď se jako mnohem reálnější varianta jeví, že Patrika Kincla (33) a Karlose Vémolu (37), dva znesvářené MMA bojovníky, bude řešit soud! První jmenovaný se totiž nechal slyšet, že zvažuje podání žaloby na Terminátora, který v minulých dnech s jistotou prohlásil, že „kámoš“ Kincl ho udal policii a kvůli tomu měl ve Vémolandu policejní razii. Šampion Oktagonu slova o udání rázně odmítá a hodlá se bránit právní cestou.

  Třicátého prosince mělo dojít k zápasu, na který česká MMA scéna čeká už čtyři roky. Aktuální šampion Oktagonu Patrik Kincl měl podruhé v kariéře změřit síly se svým rivalem Karlosem Vémolou. Kincl byl v životní formě a odhodlaný dokázat, že se od prvního zápasu výrazně posunul.

  Vémola ale začátkem prosince skončil v motolské nemocnici kvůli vážnému zánětu. Zpočátku promotér Oktagonu Ondřej Novotný informoval, že zápas není v ohrožení. Nakonec se ale ukázalo, že Vémolovo zranění si vyžádá delší pauzu. Očekávanou odvetu tak musel Oktagon odpískat.

  Pár dní po návratu z nemocnice na Vémolu čekala další nepříjemnost. V jeho měchenickém sídle ve středu zasahovala policie. Několikahodinovou policejní razii, která měla mít za cíl prošetřit údajný nezákonný chov cizokrajných zvířat, nyní zápasník detailně popsal serveru Fightlife.cz.

  „U mě doma bylo přes třicet policistů a všichni hledali tygra, který byl na zahradě ve výběhu. Dokonce ho hledali i po sousedech a u mé uklízečky. To, že terorizovali mě a moji rodinu, to bych ještě skousl. Co však nechápu, je to, že nepřišli s jediným odborníkem, který by se zabýval exotickými zvířaty. Měli tam sice lidi z veteriny a životního prostředí, ale nikdo z nich nebyl schopný jim odebrat vzorky. Musel jsem to udělat já, i když jsem nebyl povinný to dělat. Nechtěl jsem, aby se to zvíře stresovalo a trápilo, když ti lidé vůbec nevěděli, jak postupovat,“ svěřil se Vémola, který ve svém vyjádření také uvedl, že právě Patrik Kincl ho měl udat.

  „Šlo o účelové udání od kamaráda Patrika Kincla, což jen potvrzuje, jak moc se mě před tím zápasem bál. Ti ubožáci to naplánovali přesně tak, abych to musel řešit těsně před zápasem, to ale ještě nevěděli, že vážně onemocním a zápas nebude,“ řekl Karlos.

  Karlos Vémola

  Šampion Kincl: Vémola je ko**t a budu ho řešit s právníky

  Důkazy o tom, že ho udal právě Kincl, Vémola nezveřejnil a zatím to vypadá jen jako plácnutí do větru. Aktuální šampion Oktagonu si každopádně tento útok nenechal líbit.

  „Je to ještě větší ko**t, než jsem si myslel. Já myslím, že Karel Vémola by se měl už z toho svého snu probudit, vzpamatovat se, stoprocentně jsem žádné udání neposlal,“ řekl televizi Prima Kincl, kterému někteří fanoušci na sociálních sítích teď radí, aby se proti útoku od Karlose Vémoly bránil právní cestou.

  Zdá se, že Kincl si rady od fanoušků vzal k srdci, protože nyní se nechal slyšet, že zvažuje žalobu na Terminátora.

  „Zaznělo to v hlavních zprávách. Přišlo mi, že to bylo cílené tak, aby mě shodil a ublížil mi. To už se mi prostě nelíbí. Já jsem se snažil jeho osobní útoky ignorovat a nekomentovat, ale tohle mi přijde už za hranou. Určitě to budu probírat s právníky,“ řekl pro portál TN.cz Kincl, který by byl pochopitelně nejradši, kdyby si s Vémolou mohl spory vyřešit v kleci.

  „Nebudu popírat, že je mi nepříjemné, že mě tahá do takových záležitostí. Já jsem na něj žádné udání nedával. Nikdy jsem se nesnižoval k takovým útokům, co on předvádí. Zahnal mě do kouta a budu to pravděpodobně řešit právní cestou,“ dodal ještě Kincl.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:11 pondělí 17. dubna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   72
  • Super
   27
  • Trapas
   25
  • Tvl
   15
  • Cože
   10
  • Sladký
   4