Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vémola slavil narozeniny dětí a bere zpátečku: Neudal mě Kincl, ale jeho kamarád. Co na to šampion?

  Karlos Vémola slavi narozeniny dětí a tvrdí: Neudal mě Kincl, ale jeho kamarád! | foto: Koláž Expresu

  První narozeniny svého syna Rockyho strávil Karlos Vémola (37) v nemocnici kvůli vážnému zánětu. Nyní populární MMA zápasník s manželkou Lelou (33) uspořádali oslavu pro obě děti. Jejich roztomilá dcera Lily slavila tři roky. Terminátor se na sociálních sítích pochlubil rodinnými snímky, z nichž čiší předvánoční pohoda, pak náhle vzal zpět slova o údajném udání od rivala Patrika Kincla (33)! Teď se Karlos vytasil s podivnou verzí, že ho vlastně udal Kinclův kamarád a veřejnost to celé jen špatně pochopila. Co Vémolovi vzkázal šampion Oktagonu?

  „Čas letí. Lily slaví třetí narozeniny a Rocky první rok.
  Jsem rád, že jsme mohli všichni slavit společně v poklidu domova,“
  napsal Karlos Vémola na Instagramu, kam přidal také několik fotek z dvojité narozeninové oslavy.

  MMA zápasník o sobě dal v minulých dnech hned několikrát vědět. Nejprve se řešilo jeho zranění, kvůli němuž byl zrušen titulový zápas s rivalem Patrikem Kinclem.

  Minulou středu vzbudila velký ohlas také rozsáhlá policejní razie ve Vémolandu, která měla mít za cíl prošetřit údajný nezákonný chov cizokrajných zvířat.

  „U mě doma bylo přes třicet policistů a všichni hledali tygra, který byl na zahradě ve výběhu. Dokonce ho hledali i po sousedech a u mé uklízečky. To, že terorizovali mě a moji rodinu, to bych ještě skousl. Co však nechápu, je to, že nepřišli s jediným odborníkem, který by se zabýval exotickými zvířaty. Měli tam sice lidi z veteriny a životního prostředí, ale nikdo z nich nebyl schopný jim odebrat vzorky. Musel jsem to udělat já, i když jsem nebyl povinný to dělat. Nechtěl jsem, aby se to zvíře stresovalo a trápilo, když ti lidé vůbec nevěděli, jak postupovat,“ popsal serveru Fightlife.cz Vémola.

  Bijec ve svém vyjádření řekl, že „šlo o účelové udání od kamaráda Patrika Kincla“. Všichni, včetně zmíněného Kincla, to pochopili tak, že slovo kamarád je bráno jako ironie a Vémola tím chce říct, že ho jeho rival zbaběle napráskal policii.

  Proti tomu se aktuální šampion Oktagonu pochopitelně ohradil.

  „Je to ještě větší ko**t, než jsem si myslel. Já myslím, že Karel Vémola by se měl už z toho svého snu probudit, vzpamatovat se, stoprocentně jsem žádné udání neposlal,“ řekl televizi Prima Kincl, jemuž někteří fanoušci na sociálních sítích radili, aby se proti útoku od Karlose Vémoly bránil právní cestou.

  Zdá se, že Kincl si rady od fanoušků vzal k srdci, protože krátce poté se nechal slyšet, že Vémolu bude řešit se svými právníky.

  „Nebudu popírat, že je mi nepříjemné, že mě tahá do takových záležitostí. Já jsem na něj žádné udání nedával. Nikdy jsem se nesnižoval k takovým útokům, co on předvádí. Zahnal mě do kouta a budu to pravděpodobně řešit právní cestou,“ sdělil pro TN.cz Kincl.

  Patrik Kincl

  Udal mě Kinclův kamarád, vy jste to špatně pochopili, vysvětluje svou verzi Vémola

  Nyní Vémola očividně bere zpátečku. Poté, co sklidil obří výsměch od fanoušků za jakousi konspirační teorii s Kinclem v roli udavače, se v rozhovoru pro iSport.cz snažil bijec vysvětlit, že vše vlastně myslel jinak, ale veřejnost (ve skutečnosti všichni lidé kromě něj) to špatně pochopila.

  „Vyznělo to špatně. Je to kamarád Patrika Kincla. Člověk, který je neustále vedle něj. Jmenovitě je napsaný v tom spisu, kdo mě udal a co tvrdí. Je to ale opravdu od jednoho z kamarádů Patrika Kincla a dokazuje to jenom, jaký ze mě měli strach před tím zápasem, že mě udali, že tu mám nelegální tygry, což není pravda. V tu chvíli ale ti chudáci nemohli vědět, že budu v nemocnici a zápas stejně nebude,“ uvedl Vémola, jehož verzi ale lidé příliš nevěří.

  Redakce Expresu kontaktovala šampiona Oktagonu Patrika Kincla. Z jeho slov je patrné, že aktuální král střední váhy Vémolově verzi příliš nevěří. „Není schopen se k tomu postavit jako chlap a říct pravdu,“ napsal nám v SMS zprávě Kincl.

  Co si Kincl o Vémolově chování myslí? Stále platí, že zvažuje podání žaloby? Obsáhlejší vyjádření již brzy na Expres.cz!

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 18:30 úterý 18. dubna 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   57
  • Haha
   15
  • Cože
   6
  • Tvl
   6
  • Super
   4
  • Sladký
   4