jít naiDNES.cz

Tohle že je Patricie Solaříková? Před svatbou radikálně zhubla a je rajcovnější!

Z herečky se stal pořádný kusanec. | foto: Instagram

Z bývalé hvězdy Ulice Patricie Solaříkové (30) se brzy stane vdaná paní. Ale než bude pod čepcem, provokuje na sociálních sítích jako zběsilá. Možná chce ukázat, že ani přes zásnubní prsten nepatří do starého železa. Moderátorka je stále štíhlejší a rajcovnější. Chce snad být sexy nevěsta?

Herečka Patricie Solaříková je hvězdou Instagramu a náležitě si to užívá. Ukazuje pohublé tělo, na němž maká za pomoci jógy a dlouhých procházek.

Teď se všem jejím fanouškům orosilo čelo, když na sociální síť dala fotku v plavkách, kde jí málem vylezla ňadra a ještě k tomu všemu jí byla vidět žebra, jak opět zhubla. Chytá snad barvu do svatebních šatů, které toho budou víc odkrývat než zakrývat?

Jak budou vypadat její svatební šaty, ještě neprozradila, ale už teď je jasné, že na ně nebude potřeba moc látky, když už herečce čouhají žebra z těla, až to vypadá, jestli to kvůli sňatku nepřehání s formováním postavy.

Ale Patricie je dospělá žena, která snad sama dobře ví, kde jsou hranice zdravého hubnutí a kde začíná anorexie. Jen kvůli štíhlé postavě na svůj velký den by snad neriskovala zdraví.

Zatím svým tělem provokuje a především mužští fanoušci jsou z toho paf. Ale bude se to líbit jejímu partnerovi, až mu řekne „ano“? Možná bude konec všem svlečeným fotkám a provokacím, až se z ní stane vdaná paní. To by byla škoda. 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:35 pondělí 7. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  75
 • Trapas
  15
 • Haha
  14
 • Tvl
  13
 • Sladký
  10
 • Cože
  9
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat