jít naiDNES.cz

Jak bude vypadat svatební den Patricie Solaříkové? Už prozradila detaily

Již za několik týdnů se z herečky Patricie Solaříkové stane paní Pagáčová. Počátkem července by totiž měla říct ano svému dlouholetému partnerovi, dramaturgovi Tiboru Pagáčovi. Jak ale bude probíhat svatba představitelky Terezy Jordánové z nekonečného seriálu Ulice?

Některé dívky svůj svatební den plánují celý život, to ale není případ Patricie Solaříkové. Ta konkrétní představu nemá. Expresu navíc přiznala, že téměř nic neřeší a rozhodně se z příprav nehroutí.

„Já se přiznám, že jsme s partnerem takoví, že je nám jedno, co bude na stolech, jaká bude dekorace, jakou budu mít kytku nebo co budeme jíst. Jde nám o to, aby bylo hezky, abychom si to užili a byl to náš hezký den. My neřešíme nic. Ale už to skoro máme hotové,“ sdělila nám herečka, které celou svatbu měla připravit majitelka prostor, v nichž se z ní stane vdaná paní.

„V tom jsme měli velkou kliku, že se všeho zhostila paní majitelka,“ pochlubila se Patricie. Ta kupodivu neřeší ani svatební dort. „Na sladké je přítel a mně je to fuk. Já si jenom symbolicky zobnu,“ vysvětlila Solaříková.

Ta nám ale prozradila, co byl pro ni největší oříšek. To byl výběr šatů.

„Myslela jsem si, že to bude ‚easy‘, ale neměla jsem žádnou představu. Zkusila jsem všemožné střihy, délky, sukně. Byla jsem v pěti salonech, než jsem si řekla, že to jsou ony,“ dodala herečka, která v minulosti prozradila, že by se obřad měl konat v lese.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 27. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  29
 • Trapas
  14
 • Haha
  12
 • Cože
  12
 • Sladký
  11
 • Tvl
  10
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat