jít naiDNES.cz

Pamela Anderson byla zlatým hřebem festivalu v Cannes. Doprovázel ji dospělý syn

Pamela Anderson se v Cannes pochlubila svým synem Brandonem. Ten ze slavné matky zdědil to nejlepší. | foto: Profimedia.cz

Pamela Anderson (51) na červeném koberci v Cannes nemohla samozřejmě uniknout pozornosti fotografů. Zvlášť když si s sebou jako doprovod vzala svého staršího syna Brandona Thomase Leeho (22), který je celá matka.

Sice na závěr, ale přece! Sexbomba Pamela Anderson zavítala do Cannes se svým milovaným synem Brandonem, jehož má s bývalým manželem, nechvalně proslulým hudebníkem a opilcem Tommym Leem.

Brandon Thomas Lee se ukázal v bílém obleku, který „rozbil“ bílými teniskami, zatímco hvězda Pobřežní hlídky vypadala v dlouhých šatech meruňkové barvy jako víla. Hvězdné pózování se samozřejmě neobešlo bez velkých gest a citů, které Pamela jako pyšná matka dávala na odiv.

Podle všeho jsou si Pamela s Brandonem hodně blízcí. Pamela ho na červeném koberci líbala na tvář, Brandon zase na svou sexy matku pěje ódy, kudy chodí.

Pamela se v Cannes pochlubila synem Brandonem. Ten ze slavné matky zdědil to...

Pamela Anderson se v Cannes pochlubila svým synem Brandonem. Ten ze slavné matky zdědil to nejlepší.

Nedávno si napsal na Instagram vyznání, které by dojalo jakoukoliv matku.

„Mami, dala jsi mi všechno. Naučila jsi mě toho tolik. Jak milovat, jak bojovat za to, co je správné, a jak následovat sny. Nikdy jsme nebyli dokonalá rodina, ale bylo to dokonce lepší. Bylo to reálné. Děkuji ti za všechno,“ psal Brandon.

Právě o Brandonovi jsme loni slyšeli v souvislosti s tím, že zbil svého otce Tommyho za to, že se do vnadné blondýny navážel.

Pamela Andreson byla za bubeníka heavymetalové kapely Mötley Crüe provdaná sice jen necelé tři roky, zato jejich soužití bylo dost intenzivní. Tommy Lee měl bývalou playmate dokonce bít.

Fotogalerie

Komentáře