jít naiDNES.cz

Gregorová s Koptíkem na premiéře Čarodějky: Milenec, nebo pečovatel?

Milenec, nebo pečovatel? Jaká je role Ondřeje Koptíka po boku Hany Gregorové? | foto: Koláž Expresu

Hana Gregorová sice kvůli Ondřeji Koptíkovi prožila největší potupu svého života, přesto mu odpustila a zase tvoří pár. A jelikož svou znovuobjevenou lásku před světem neskrývají, v sobotu večer společně vyrazili na slavnostní premiéru muzikálu Čarodějka. Kdybychom neznali jejich příběh, jenom těžko bychom hádali, že jde o dva milence. Koptík totiž vedle Gregorové působil jako její pečovatel!

Je mezi nimi více než třicetiletý věkový rozdíl a je to znát. Ondřej Koptík by si sice Hanu Gregorovou velmi rád vzal za ženu, po jejím boku ale více než jako její milenec působí jako pečovatel. To bylo zřejmé i na premiéře muzikálu Čarodějka, kam dorazili ruku v ruce.

Milenci sice rozdávali úsměvy na všechny strany a pevně se drželi za ruce, přítomní ale netušili, zda to je gesto jejich sounáležitosti, nebo má Gregorová Koptíka jenom jako podpěru, aby nespadla. 

Na první pohled bylo zřejmé, že jí chůze dělá obtíže a nejzřetelnější to bylo, když vycházeli schody, aby se dostali ke svým místům. Koptík ji musel celou dobu podpírat.

Gregorová nemá Koptíka jenom na bezpečné přemisťování z jednoho místa na druhé, ale opět ho využívala jako nosiče jídla. Zatímco ona celou pauzu a následnou afterparty strávila v prostoru pro kuřáky, Koptík zajišťoval, aby si na své přišly i její chuťové pohárky.

Hanka Gregorová tak musela sice skousnout několik nechutných básniček, získala ale věrného služebníka, který jí splní každé její přání. 

Navíc se před kamarádkami může chlubit, že má o téměř dvě generace mladšího milence, který jí slouží jako poslušná opora, což je, jak se zdá, důležitější než ostuda, kterou jí před časem způsobil.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře