jít naiDNES.cz

Olga Lounová o přátelství s Kopřivovou: Nejsme žádné pipinky, ale oduševnělé bytosti

Pro mnoho lidí bylo velkým překvapením, když se zpěvačka Olga Lounová (38) „sčuchla“ s bývalou partnerkou Jaromíra Jágra (47) Veronikou Kopřivovou (28). Kde se zrodilo jejich přátelství? Co na kamarádce tolik obdivuje?

Když se začaly na Instagramu objevovat fotky, kde si Veronika Kopřivová užívá po boku zpěvačky Olgy Lounové na známém festivalu Coachella, všichni si říkali, co tyto dvě mají společného. Kde se potkaly, když každá žila jiným životem? 

V tom Expresu udělala jasno sama zpěvačka. „Potkaly jsme se na jedné společenské akci, padly jsme si do noty. Obě máme rády módu, hudbu a Instagram,“ rozpovídala se Olga.

„Začaly jsme si psát, rozuměly si, začaly jsme se scházet, až jsme si jednou řekly, že bychom mohly do Ameriky na festival. Nebylo to ani o alkoholu, ale spíš o muzice. Tam jsme zjistily, že jsme obě i oduševnělé, nikoliv jen pipinky, jak si každý o nás myslí,“ pokračovala ve vyprávění.

Dokonce naznačila, že s Veronikou řešila i rozchod s hokejistou Jaromírem Jágrem, protože se z nich staly nejlepší kamarádky. Tou třetí v partě je modelka Zuzana Jandová, která se pohybuje ve světě ezoteriky.

„O rozchodu s Jaromírem bych se nerada zmiňovala. To je jejich soukromí,“ řekla tajuplně Olga, ale bylo na ní poznat, že zná detaily rozchodu roku. Jako pravá kamarádka s Veronikou drží basu a radši si užívají života plnými doušky. 

Fotogalerie

Komentáře