jít naiDNES.cz

Jak vypadá moderátorka Nicol Lenertová? Kila navíc, jiné vlasy a vyzrálý pohled

Nicol se změnila k nepoznání. | foto: Profimedia.cz

Bývala největší kráskou televizní obrazovky. Ze sportovní moderátorky se stala velmi suverénně moderátorkou zpravodajství, kdy zářila vedle Karla Voříška (55). Jak po letech vypadá Nicol Lenertová (44), která kdysi z televize utekla za velmi vypjaté situace? Dnes vypadá vyrovnaně a spokojeně, ale už by ji poznal málokdo.

Bývala jednou z nejznámějších tváří Televizních novin, dnes už byste ji ale možná ani nepoznali. V dobách největší slávy se do Nicol Lenertové zamiloval i vyhlášený starý mládenec Jaromír Jágr (47), kterému jako jediná dala košem, ale nebyl jediný, komu utekla. 

V roce 2002 odešla ze dne na den z televizní obrazovky, kdy nikomu v práci neřekla, že už nepřijde, a odcestovala do USA. Už nechtěla být lidem na očích, tak to vyřešila útěkem.

I když to byl pro všechny šok, dnes svého náhlého odchodu nelituje, prý si konečně srovnala myšlenky a priority. Dokonce jí odpustil i její parťák Karel Voříšek, kterého vlastně nechala ve štychu.

A právě kvůli bývalému kolegovi zavítala po dlouhé době do společnosti, aby pokřtila jeho knihu o životě. Padli si do náruče a měli si o čem povídat. 

Jen chvíli přítomní fanoušci nemohli moderátorku poznat, protože si nechala narůst dlouhé světlejší vlasy a trošku se zakulatila, což jí v tomto případě ovšem spíše svědčí.

Na rozhovor s maminkou dvou kluků se můžete brzy těšit, protože ve čtvrtek navštíví redakci Expresu, kde pro vás Nicol pořádně vyzpovídáme. 

Fotogalerie


Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat