Jak vypadá moderátorka Nicol Lenertová? Kila navíc, jiné vlasy a vyzrálý pohled

23. září

Nicol se změnila k nepoznání. | foto: Profimedia.cz

Bývala největší kráskou televizní obrazovky. Ze sportovní moderátorky se stala velmi suverénně moderátorkou zpravodajství, kdy zářila vedle Karla Voříška (55). Jak po letech vypadá Nicol Lenertová (44), která kdysi z televize utekla za velmi vypjaté situace? Dnes vypadá vyrovnaně a spokojeně, ale už by ji poznal málokdo.

Bývala jednou z nejznámějších tváří Televizních novin, dnes už byste ji ale možná ani nepoznali. V dobách největší slávy se do Nicol Lenertové zamiloval i vyhlášený starý mládenec Jaromír Jágr (47), kterému jako jediná dala košem, ale nebyl jediný, komu utekla. 

V roce 2002 odešla ze dne na den z televizní obrazovky, kdy nikomu v práci neřekla, že už nepřijde, a odcestovala do USA. Už nechtěla být lidem na očích, tak to vyřešila útěkem.

I když to byl pro všechny šok, dnes svého náhlého odchodu nelituje, prý si konečně srovnala myšlenky a priority. Dokonce jí odpustil i její parťák Karel Voříšek, kterého vlastně nechala ve štychu.

A právě kvůli bývalému kolegovi zavítala po dlouhé době do společnosti, aby pokřtila jeho knihu o životě. Padli si do náruče a měli si o čem povídat. 

Jen chvíli přítomní fanoušci nemohli moderátorku poznat, protože si nechala narůst dlouhé světlejší vlasy a trošku se zakulatila, což jí v tomto případě ovšem spíše svědčí.

Na rozhovor s maminkou dvou kluků se můžete brzy těšit, protože ve čtvrtek navštíví redakci Expresu, kde pro vás Nicol pořádně vyzpovídáme. 

Fotogalerie


Komentáře