Jak vypadá moderátorka Nicol Lenertová? Kila navíc, jiné vlasy a vyzrálý pohled

23. září 2019
Bývala největší kráskou televizní obrazovky. Ze sportovní moderátorky se stala velmi suverénně moderátorkou zpravodajství, kdy zářila vedle Karla Voříška (55). Jak po letech vypadá Nicol Lenertová (44), která kdysi z televize utekla za velmi vypjaté situace? Dnes vypadá vyrovnaně a spokojeně, ale už by ji poznal málokdo.

Bývala jednou z nejznámějších tváří Televizních novin, dnes už byste ji ale možná ani nepoznali. V dobách největší slávy se do Nicol Lenertové zamiloval i vyhlášený starý mládenec Jaromír Jágr (47), kterému jako jediná dala košem, ale nebyl jediný, komu utekla. 

V roce 2002 odešla ze dne na den z televizní obrazovky, kdy nikomu v práci neřekla, že už nepřijde, a odcestovala do USA. Už nechtěla být lidem na očích, tak to vyřešila útěkem.

I když to byl pro všechny šok, dnes svého náhlého odchodu nelituje, prý si konečně srovnala myšlenky a priority. Dokonce jí odpustil i její parťák Karel Voříšek, kterého vlastně nechala ve štychu.

A právě kvůli bývalému kolegovi zavítala po dlouhé době do společnosti, aby pokřtila jeho knihu o životě. Padli si do náruče a měli si o čem povídat. 

Jen chvíli přítomní fanoušci nemohli moderátorku poznat, protože si nechala narůst dlouhé světlejší vlasy a trošku se zakulatila, což jí v tomto případě ovšem spíše svědčí.

Na rozhovor s maminkou dvou kluků se můžete brzy těšit, protože ve čtvrtek navštíví redakci Expresu, kde pro vás Nicol pořádně vyzpovídáme. 

Fotogalerie


Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 21. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 77
  • 42
  • 35
  • 34
  • 31
  • 29
Komentáře