Ničí Nela Slováková kariéru svému hokejistovi? Spoluhráčům má být pro smích

Nela Slováková s přítelem, hokejistou Lukášem Kozákem | foto: Instagram Nely Slovákové

Známá provokatérka Nela Slováková (29) je na sociálních sítích velmi aktivní, ukazuje svůj život od brzkého rána až po čas, kdy chodí spát. Také do toho zatahuje partnera, hokejistu Lukáše Kozáka (28). Psí ouška, maska na obličeji, předvádění se v trenýrkách. To je jen zlomek toho, jaká stopa na internetu Nelinou zásluhou zůstává po sportovci. A teď to má mít i následky.

Sexy blondýnka Nela Slováková by pro slávu a zvyšující se počet followerů udělala snad všechno. Nebojí se sáhnout i po takové taktice, kdy fotí partnera v dost směšných pozicích.

Ze začátku to možná byla legrace, když mu nasadila čelenku s ušima nebo mu nanesla černou masku na obličej. Všechno samozřejmě snímala na svůj Instagram, ale čím častěji to dělá, tím víc se hokejistovi lidé smějí.

Dokonce to mělo zajít tak daleko, že se Lukášovi mají smát spoluhráči v kabině hokejového klubu v Karlových Varech, za který teď momentálně hraje. 

Přece jen vedle drsňáků z ledu připomíná spíše fotbalistu. Ti se rádi předvádějí, a to klidně i obnažení, a dělají věci dle toho, jak jejich partnerky pískají. Vedle opravdu silných sportovců pak Lukáš působí dost zženštile.

Měl se prý vedle Nely změnit, pořád se chce jen předvádět, chová se jako nafrněná celebrita. Přitom si jeho spoluhráči mají klepat na čelo, proč se sebou nechá tolik orat a ještě se u toho fotí a natáčí. 

Fotogalerie


Komentáře