Neděle 28. února 2021, svátek má Lumír
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Nela Slováková a její drahé kalhoty: Vy do obchodů nechodíte, nakupujete na AliExpressu, fuj!

  Dlouhé měsíce bojovala se svými kritiky na sociálních sítích, kteří ji denně nazývali lhářkou, podvodnicí a hyenou vydělávající na lidském strachu. Teď Nela Slováková (30) vede instagramovou válku kvůli kalhotám, které si prý nechala „spíchnout“ z originální látky od luxusní značky Louis Vuitton. Těm, jimž se její verze příběhu příliš nezdá, vzkazuje, že oni na takto drahé značky nemají, nakupují na AliExpressu a ona si radši dá na pláži další šampaňské.

  Ještě před rokem byla Nela Slováková celkem obyčejná česká influencerka, která si na Instagramu spokojeně promovala svůj online obchod. Občas se lidé pozastavili nad jejími silikony, jinak byl celkem klid. S příchodem koronavirové pandemie ale Nela začala prodávat předražené roušky a dezinfekce a stala se terčem ostré kritiky. 

  Někteří Nele vyčítali, že obchoduje s lidským strachem, jiní zase uváděli, že její roušky byly nefunkční. Nela ale nakonec tuto několik měsíců trvající kauzu dokázala obrátit ve svůj prospěch, když Česká obchodní inspekce (ČOI) potvrdila funkčnost jejích roušek.

  Teď to ale vypadá, že Nela má u svých fanoušků další vroubek. Sexy influencerka, která v současné době tráví rodinnou dovolenou v Mexiku, se na Instagramu svěřila, že prý nakoupila originální látku od luxusní značky Louis Vuitton, z níž si nechala ušít letní kalhoty, ve kterých se teď promenáduje na pláži.

  „Látka je neskutečně vzdušná, ale i dost drahá. Proto jsem koupila jen pro sebe a pár kamarádek,“ pochlubila se Nela na sociální síti.

  Nela Slováková v kalhotech, které si prý nechala ušít z látky Louis Vuitton.

  Nela Slováková v kalhotách, které si prý nechala ušít z látky Louis Vuitton.

  Lidem se tato verze příběhu ale vůbec nezdála a v komentářích pod snímkem, na němž je Nela ve zmíněných kalhotách, to dali jasně najevo. Nelina reakce? U fotografie raději zvolila možnost „vypnout komentáře“ a odmlčela se.

  Vy do takových obchodů nechodíte, nakupujete na AliExpressu, fuj!

  Ostrá kritika za údajnou lež se na Nelu ale dále valila ze všech stran. Brněnská podnikatelka se tedy rozhodla ještě přilít olej do ohně!

  „Věnuji vám pět minut svého času a ztratím svůj čas s několika Stories s něčím, co je nadmíru jasné, ale co pochopí jen ti, kteří tomu trošku rozumí a kteří alespoň jednou navštívili podobné obchody. Ti, kteří se věnují látkám, šijí nebo dělají fashion. Rozhodně to nepochopí ti, kteří do podobného obchodu nikdy nevstoupili,“ napsala na Instagramu Nela.

  „Ano, teď je to arogance! A děkuji za sdílení a další popularitu. Nákupy v e-shopu rostou a já si dám dnes další šampaňské,“ dodala Slováková.

  Arogantní vzkaz Nely Slovákové pro všechny kritiky.

  V krátkém videovzkazu poté pokračovala dál.

  „Látka je originální, rozhodně jsem ji nekoupila nikde v Louis Vuitton obchodě, jak opět někdo začíná převracet mé věty, je to lež. Jestli si myslíte, že já jsem ta hloupá, opak je pravdou a já se směji vám a směji se odsud,“ říká ve videu Nela a ukazuje směrem na luxusní resort, v němž se právě nachází.

  „Pokud si někdo myslí, že jsem kalhoty koupila na AliExpressu, kde nakupujete vy, a myslíte si, že tam nakupuji já, fuj, jste na velkém omylu,“ rozčílila se Slováková.

  „Snažím se nad nikoho nepovyšovat a s nikým se nesrovnávat,“ dodala na závěr účastnice reality show Hotel Paradise.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Dvaadvacet znaků, že s tímhle mužem vás místo pohádky čeká jen utrpení

  Premium Některé ženy jako by se zhlédly v popelce. Věří, že oříšky přinášejí prince. Jenže nakonec jsou z nich spíš veverky –...

  Inflace požírá uložené peníze. Kam s nimi, aby jich zmizelo co nejméně?

  Premium Naspořili jste 200 000 korun, uložili je na účet, těšili se na úroky a po roce zjistili, že jste zbohatli o celých 340...

  Biolog Zrzavý: Covid se postará, abychom umírali i na něco jiného než rakovinu

  Premium Podle amerického psychologa a genetika Roberta Plomina mají zděděné geny daleko větší význam při utváření naší...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 28. února 2021, svátek má Lumír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz