Záhada jedné fotografie: Jak tohle Marešová s Verešovou vysvětlí?

Jak je tohle možné? Internetem kolují dva téměř totožné snímky Moniky Marešové, Andrey Verešové a jejich kamarádky Jany Pištejové, které budí velké rozpaky. Zatímco na jedné z nich dámy vypadají jako hollywoodské hvězdy, druhá fotka je méně lichotivá. Jde o práci celebritami oblíbené aplikace na úpravu snímků, nebo oba snímky dělí protančené střevíčky a krásky jsou jen více znavené?

Tohle se opravdu nepovedlo. Andrea Verešová, Monika Marešová a Jana Pištejová, které si momentálně užívají dovolenou na řeckém ostrově Mykonos, se chtěly sice o své zážitky podělit i se svými fanoušky, trošku se jim to ale vymklo z ruky. Zatímco na Instagramu Andrey Verešové se objevil snímek tří dokonalých krásek, Janě Pištejové Monika s Andreou nepoděkují.

Slovenská návrhářka na svém Instagramu zveřejnila snímek, který je focený téměř ze stejného úhlu jako ten, jejž zveřejnila Verešová. Má to ale háček. Dámy jsou totiž k nepoznání.

Nabízí se tak otázka, zda druhý snímek vznikl o řadu hodin později než ten první, nebo Andrea před zveřejněním použila celebritami oblíbenou aplikaci na úpravu snímků FaceApp.

Právě této aplikaci v minulých měsících propadla i Monika Marešová, která na svůj Instagram jeden čas nedávala ani jeden snímek, jenž by neprošel důkladnou úpravou. Když na to ale redaktoři Expresu upozornili, zdálo se, že Monika s úpravami přestala.

Nyní to ale vypadá, že si aplikaci oblíbila právě Verešová. Co myslíte vy? Najde se jiné vysvětlení?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:45 20. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  174
 • Haha
  120
 • Tvl
  47
 • Super
  32
 • Sladký
  32
 • Cože
  27
Komentáře

Mohlo by vás zajímat