Nejlepší róby z Prezidentky: Královna Geislerová, žhavá Chaloupková a lolita Biskupová
2/2

Elizabeth Kopecká (27)

Elizabeth Kopecká velmi mile překvapila. Půvabné zpěvačce ze SuperStar se občas vyčítá, že chodí oblečená jako stará mladá, to ale Kopecká konečně prolomila. Dorazila sice v ležérním, ale extrémně lichotivém outfitu a slušel jí i výraznější make-up. Elizabeth má dámské křivky a střih sukně tento efekt ještě podpořil a udělal z ní dokonalou a sexy bohyni.

Elizabeth Kopecká naprosto bodovala.

Vanda Chaloupková (31)

Vanda Chaloupková navlékla definitivně nejdiskutovanější šaty večera. Barva seděla k jejím tmavým rysům skvěle, stejně tak střih. Lehké materiály typu satén lichotí hlavně drobnějším postavám s užšími rameny. Vanda správně nechala fokus na róbu a s doplňky se držela při zemi.

Vanda Chaloupková se pod vrstvou rozjasňovače jen blýskala.

Vanda Chaloupková vynesla půvabné šaty.

Michaela Pecháčková (18)

Michaela Pecháčková na sebe upozornila výraznou královsky modří. Ta vypadá skvěle na ženách s vyšším kontrastem v pleti. Pecháčková okouzlila i retro botami, s nimiž sladila i lak na nehtech. Nutno ocenit i nedbalé vlny a extrémně povedený make-up.

Michaela Pecháčková v královsky modré

Denisa Biskupová (21)

Denisa Biskupová dorazila v šatech, které vypadaly jako z jiného století. Jistě by byly krásné hlavně na pózování na nějakých uměleckých fotografiích pro módní magazín, na premiéře fungovaly o trochu méně, ale též. Na Denise vytvořily efekt lolity. Působí v nich ještě drobnější a mladší, než je ve skutečnosti. Zda to byl záměr, to nezbývá než hádat. 

Denisa Biskupová v růžové

Jaká dáma nejvíce okouzlila?

celkem hlasů: 408

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00čtvrtek 30. června 2022. Anketa je uzavřena.

Aňa Geislerová217
Vanda Chaloupková97
Elizabeth Kopecká31
Kateřina Mátlová28
Michaela Pecháčková20
Denisa Biskupová15

Fotogalerie

2/2
Ohodnoťte článek
Ohodnoťte článek
Komentáře