Čtenáři Expresu rozhodli: Nejhezčí misskou je Monika Žídková, jak dopadla Kuchařová?

Za nejkrásnější miss České republiky jste zvolili Moniku Žídkovou! | foto: Profimedia.cz

Několik dní měli čtenáři Expres.cz možnost hlasovat o tom, kdo je podle nich nejkrásnější dívkou v historii soutěže Miss České republiky. Leckoho jistě překvapí, že naši anketu neopanovala nejúspěšnější Taťána Kuchařová, která jako jediná získala titul Miss World.

Taťána Kuchařová, která se v polovině roku 2016 provdala za muzikanta Ondřeje Gregora Brzobohatého, skončila až na druhém místě. V době vzniku tohoto vyhodnocení měla na svém kontě 673 hlasů.

Třetí místo získala Kateřina Stočesová, která zvítězila v Miss České republiky v roce 1998. Kudrnatá kráska od vás získala 374 hlasů.

Čtenáři Expresu pravděpodobně mezi misskami preferují blondýny. Jak jinak si totiž vysvětlit, že krásky s blond vlasy opanovaly všechny tři první pozice. 

Vítězkou celé ankety se s obrovským náskokem před druhou Taťánou Kuchařovou stala Monika Žídková, která korunku pro miss České republiky získala v roce 1995. Od čtenářů Expresu si vysloužila 1647 hlasů.

Krásná Monika kromě prvenství v Miss České republiky tehdy získala i titul Miss Europe a následně zvítězila i v Miss tisíciletí.

V roce 2011, kdy byla soutěž Miss České republiky spojena s Českou Miss, se Monika Žídková stala vítězkou v anketě Nejoblíbenější miss v historii. 

Zdá se, že Monika Žídková, která se dnes jmenuje Monika Brzesková a v současné době dělá starostku Kravař, je prostě anketová přebornice!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat