Bývalá miss Žídková: Nechci se trápit a vymýšlet nesmysly, teď jsem spokojená

Nejkrásnější starostka v republice Monika Žídková | foto: koláž expres

Od té doby, co si nasadila korunky krásy, se Monika Žídková (41) pořádně změnila! Aby také ne, když od té doby uběhlo čtyřiadvacet let. Dvojnásobná matka a starostka města Kravaře je pořád krásná, i když kost a kůže už v žádném případě není. Co si myslí o dnešních soutěžích krásy?

Monika Brzesková (za svobodna Žídková) patří mezi naše vůbec nejoblíbenější miss. Kromě titulu Miss České republiky (1995) zvítězila také na Miss Europe. A jak se má nyní?

„Dělám momentálně starostku Kravař, takže tam ten titul není úplně žádaný. Spíš naopak to v lidech může vzbuzovat nedůvěru, takže ne vždy je to plus,“ řekla v rozhovoru pro TV Blesk.

„Nálepku miss máte na čele neustále a myslím si, že ji budou mít ještě moje děti a možná ještě i moje vnoučata. Ze začátku cestujete, přichází nabídky na focení a jezdí se na módní přehlídky. Postupem času už si samozřejmě musíte hledat něco, čemu se budete dál věnovat,“ myslí si stále krásná blondýna, která titul královny krásy získala před čtyřiadvaceti lety.

Za tu dobu prošly soutěže krásy poměrně velkou proměnou.

„Změnily se razantně. Jednak si myslím, že to vyžaduje doba, která je velmi zrychlená. Všechno se dnes řeší na sociálních sítích a i ta Miss se dostala trochu jinam. Já jsem ale z generace, kdy ta soutěž měla jiskru, šťávu a noblesu. To si myslím, že by se tam mohlo vrátit,“ myslí si bývalá královna krásy.

I když má už téměř dospělou dceru Nikol a syna, pořád si Monika Žídková drží štíhlou figuru.

„Pár kilo by mohlo jít dolů, ale mám dvě zdravé děti a chci si ten život užít. Ne trápit se dietami a vymýšlet nesmysly, proč být pro své okolí krásná a štíhlá. Když jsem spokojená já, je to nejdůležitější,“ dívá se na to starostka Kravař s nadhledem.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat