jít naiDNES.cz

Etzler o hádce se Slezáčkem: Já jsem pražská kavárna, on urazil mě i mého bráchu

Sympatický herec Miroslav Etzler (54) se před nedávnem pohádal v přímém přenosu na sociální síti s kolegou z Divadla Broadway Bořkem Slezáčkem (52). Dokonce tam padly dost vulgární nadávky a oba plni vzteku se do sebe bezhlavě pustili. Už je to přece jen pár týdnů, neopadly všechny ty emoce, nevyříkali si to a neusmířili se?

S Miroslavem Etzlerem se Expres potkal na pražském Výstavišti, kde zrovna probíhala akce Prague Harley Days. Sám herec motorky nevystavoval, zato byl u stánku s krásnými americkými auty, která sám tolik zbožňuje.

„Já sice nejradši jezdím hromadnou dopravou, protože je to rychlejší, ale ty americké vozy mě nenechávají chladným. Jen tento Chevrolet Camaro, ve kterém sedíme, může jet až 300 kilometrů v hodině, to už bych se snad i bál,“ rozpovídal se herec.

Nezůstalo jen u povídání o autech, natrefili jsme i na téma, které nebylo tak příjemné, hovořili jsme i o Mirkově konfliktu s kolegou Bořkem Slezáčkem.

Na Facebooku pod jedním příspěvkem, kde si Bořek dělal legraci z protestů na Václavském náměstí a označil je za oslavy vítězného mače v hokeji, se herec rozběsnil a padala i dost ostrá slova. Jak je to mezi nimi po pár týdnech po veřejné hádce? 

„Řeknu vám to na rovinu, já jsem pražská kavárna a jsem na to hrdý. Nevím, kde tento absurdní název vznikl, ale patrně to bude z úst pana prezidenta nebo jeho tiskového mluvčího. Já se cítím jako pražská kavárna,“ vysvětloval Mirek a pokračoval.

O svých životních zkušenostech se nebál povídat.

O svých životních zkušenostech se nebál povídat.

„On mě na Facebooku nebo Instagramu napadl. Napadl i mého bráchu, který se ohradil vůči tomu, že Jágr jel s tou verbeží... Pro mě verbeží, chápu, že pro někoho to není verbež, je to jeho volba, každý na to má právo. On napadl mého bráchu a to se mi tak nelíbilo, že jsem mu to napsal. Nějakým způsobem pak došlo k rozepři,“ popisuje herec.

Jeho bratr Tomáš Etzler pracuje dlouhá léta jako novinář a pracoval jako zahraniční zpravodaj ČT v Číně, odkud právě referoval ohledně tamního režimu.

Hokejista Jaromír Jágr v květnu tohoto roku odjel spolu s prezidentem Zemanem a několika podnikateli na státní návštěvu Číny.

Nicméně Etzler a Slezáček si kvůli tomu doposud nemohou přijít na jméno. 

Bořek kolegu zase označil za suchara, který nemá smysl pro humor, ale to Etzler tvrdě popírá, jen prý chtěl bránit svého bratra, s nímž se sice moc nevídá, ale je to jeho krev, navíc prý nemá rád trapný smysl pro humor. 

Vypadá to, že pánové, byť spolu hrají v muzikálu Trhák, se jen tak neusmíří, ale jako praví profesionálové to před diváky na sobě nedávají znát. Jen v soukromí se to jen tak neurovná. 

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat