Ko*ote, ču*áku! Kluci z Ostravy Slezáček a Etzler se drsně zhádali kvůli demonstraci

Ani jeden z borců nešetřil ostrými výrazy. | foto: Profimedia

Někdy i nevinný vtípek stačí k rozpoutání nelítostné slovní bitvy. Své o tom ví jistě moderátor a muzikálový herec Bořek Slezáček (51), který se kvůli žertíku střetl na sociální síti s kolegou Miroslavem Etzlerem (54). Ani jeden z ostravských patriotů nešetřil vulgárními výrazy!

Bořek Slezáček na svém Facebooku sdílel fotografii z úterní demonstrace na Václavském náměstí v Praze, kde se sešly tisíce nespokojených občanů, kteří protestovali proti ministryni spravedlnosti Marii Benešové a premiéru Andreji Babišovi.

„Je vidět, že oslavy hokeje táhnou, i když se hrálo jen se Švýcary,“ napsal k fotografii Slezáček a napodobil tak mnoho internetových vtipálků, kteří si z demonstrace takto vystřelili.

Internetový žertík ale rozpálil Slezáčkova kolegu Miroslava Etzlera, jenž je znám jako zarytý pravdoláskař a podobné demonstrace podporuje.

Bořek Slezáček si vystřelil z úterní demonstrace.

Bořek Slezáček si vystřelil z úterní demonstrace.

„Bořku, seš ko*ot,“ napsal Etzler Slezáčkovi v komentářích pod snímkem.

A rozjela se slovní mela!

„Raději ko*ot se smyslem pro humor než ču*ák bez, Mirečku,“ bránil se Slezáček. Těmto slovům se Etzler vysmál a dodal: „Ano, Bořku, teď jsi na to kápl.“

„Míro, o tom, z čeho si můžeme dělat legraci a z čeho ne, tady dříve rozhodovali bolševici. Takže dvě rady, kamaráde: Neber se tak vážně a nebuď zapšklý duševní bolševik jako Tomáš,“ vzkázal Etzlerovi Slezáček. Tím Tomášem patrně myslel hercova bratra, který je novinář a pracoval jako zahraniční zpravodaj České televize v Číně a často vystupuje proti politice Miloše Zemana a Andreje Babiše.

Miroslav Etzler nazval Slezáčka ko*otem.

Miroslav Etzler nazval Slezáčka ko*otem.

To se Etzlerovi vůbec nelíbilo. „Bořku, to bude něco vážnějšího, tohle ambulantně nepůjde,“ napsal a ještě tak přilil olej do ohně.

Jak ostrá facebooková hádka mezi Slezáčkem a Etzlerem rychle začala, tak také rychle skončila.

„Se*me na to, Míro. To byl fór, ty nemáš den a tím bych to zakončil. Hádat se na Facebooku o pí*ovinách přenechme jiným,“ ukončil spor Slezáček.

A bylo po válce. Vypadá to, že kluci z Ostravy se dokážou sice velice drsně pohádat, ale ze slov toho druhého si nic nedělají a na vše během pár minut zapomenou. Ještěže se ti dva hádali jen po internetu, jinak to mohlo dopadnout mnohem hůř!

Fotogalerie

Komentáře