Jestli mě miluješ, pošli prachy! Expres mluvil s českým „boháčem“, kterému utekla nevěsta

Miloš Kant je prezentován jako pracháč, který požádal o ruku mladou tanečnici po pár týdnech známosti. | foto: Expres.cz

Donedávna o něm sotva někdo slyšel. Pak svět obletěla zpráva, že dvaašedesátiletý český „pracháč“ požádal mladou Portugalku o ruku přímo na červeném koberci v Cannes. V tu ránu byl Miloš Kant, Čech žijící ve Švýcarsku a majitel obří diskotéky, denně v médiích. Vzápětí přišla další zpráva, že ho mladičká milenka opustila a našla si mladého krasavce. Expresu se jako jedinému médiu podařilo s panem Kantem spojit a domluvit s ním rozhovor. Přijel až z Lucernu a popsal nám celou love story, která skončila stejně rychle, jako začala...

Ještě před měsícem a půl by život Čecha, který vede ve Švýcarsku klub, nikoho nezajímal. Dnes se z Miloše Kanta stala trochu nechtěně celebrita. 

Když na filmovém festivalu v Cannes požádal portugalskou televizní hvězdičku Margaridu Aranha o ruku, vyplnil titulky společenských rubrik po celé Evropě.

Teatrální žádost o ruku se uskutečnila přímo na červeném koberci před zraky všech hostů i médií. V tu ránu vzal Miloš Kant se svou snoubenkou pozornost většině zahraničních hvězd, tedy pochopitelně až na Brada Pitta s Leonardem DiCapriem.

Uplynulo několik týdnů a telenovela skončila. Dvojnásobná vítězka portugalské reality show měla dvaašedesátiletého podnikatele z Česka vyměnit za svalnatého Portugalce. Tomu napovídal i fakt, že si svého snoubence vymazala z Instagramu.

Miloš Kant byl prezentovaný jako pracháč, který požádal o ruku mladou tanečnici...

Miloš Kant je prezentován jako pracháč, který požádal o ruku mladou tanečnici po pár týdnech známosti.

My jsme se s panem Kantem spojili a dohodli si s ním exkluzivní rozhovor. Milionář přijel až ze Švýcarska, kde většinu života žije. 

„Dobře, něco bych vám mohl ukázat, ale posílat vám to nebudu,“ řekl nám po telefonu lámanou češtinou.

Setkání mělo proběhnout v kavárně na pražském Smíchově. Upřímně řečeno, nevěděla jsem, co očekávat. Mediální obraz pana Kanta připomínal filmového mafiána, který se obklopuje dvacetiletými tanečnicemi, má řetězy kolem krku a sotva s ním bude možná rozumná řeč.

Řetěz kolem krku měl. Jinak mě překvapil kultivovaným a přátelským projevem.

„Víte, mě nikdo z českých médií neoslovil. Proto jsem se rozhodl s vámi setkat. Ty články, které o mně vycházely, mi dost škodily. Kdybyste napsala tu moji verzi, dost by mi to pomohlo,“ řekl mi na úvod Miloš Kant.

Miloš Kant přijel na rozhovor až ze Švýcarska.

Miloš Kant přijel na rozhovor až ze Švýcarska.

Muž, jehož evropská média vykreslila jako plešatého milionáře, jenž vede pochybný taneční klub v Lucernu, má ale více tváří. Emigrant z Československa, který studoval dvě vysoké školy, je ve Švýcarsku známým architektem, dýdžejem, malířem i majitelem diskotéky.

O rozchodu s Portugalkou se mu nejdříve moc mluvit nechtělo a poslední komunikaci s ní mi jen letmo ukázal. 

„Jestli mě miluješ, pošli mi na účet peníze. Chci také, abys mi zaplatil auto, koupil malý dům a nechal mi udělat bílé zuby!“ zněla její slova, která Miloši Kantovi otevřela oči.

Proč ji požádal o ruku po tak krátké známosti? Jaké bylo pozadí podivně nevyváženého vztahu? Kdo se s kým rozešel a bude ji chtít Miloš Kant získat zpátky? Nebo už má náhradu? Myslí si, že teď vypadá jako bohatý paroháč, co naletěl televizní hvězdičce?

Jak přišel Miloš Kant k penězům a je opravdu tak bohatý, jak se o něm píše? Na čem skutečně vydělal? Kolik měl žen a byly to jen vnadné modelky? Jak se do Švýcarska dostal a jak komentuje rozruch kolem své osoby? 

To vše se dočtete na Expres.cz v exkluzivním rozhovoru s českým boháčem, který během pár týdnů získal a zároveň ztratil mladičkou hvězdu portugalské reality show.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat