Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Sexy portugalská prsatice vzkazuje českému miliardáři: Bez tebe je mi líp!

  Chystali pompézní svatbu, o které psal celý svět. Místo toho se ale nečekaně rozešli. Sexy portugalská tanečnice Margarida Aranha (25) zatím z neznámých důvodů odkopla českého miliardáře Miloše Kanta (63). Údajně už randí s novým, výrazně pohlednějším sympaťákem a světu vzkazuje, že se jí bez holohlavého boháče vede skvěle!

  Na svém Instagramu Margarida teď sdílí jednu vysmátou fotku za druhou a doplňuje je i zvláštními motivačními citáty.

  U posledního příspěvku, kde se portugalská prsatice směje jako sluníčko, stojí něco, co vypadá jako vzkaz exsnoubenci Miloši Kantovi.

  „A pak se naučila ignorovat ty, kteří za to nestojí, a vážit si štěstí ... Budeme šťastní?“ píše Margarida, která na fotce štěstím doslova září.

  „Život bez projektů nebo cílů je nesmyslným životem. Bojujte, sněte a udržujte naději. Teprve potom se stanete šťastnými,“ stojí u dalšího snímku, na němž Margarida špulí svůj zadek.

  ... e ai ela aprendeu a ignorar quem não vale a pena e dar mais valor à felicidade... Vamo ser feliz?

  31. července 2019 v 17:16, příspěvek archivován: 1. srpna 2019 v 11:40

  O životním štěstí ale krásná Portugalka mluvila i krátce po zásnubách s Milošem Kantem na festivalu v Cannes. 

  Poté, co před ní holohlavý boháč poklekl s prstenem v ruce, rozdávala úsměvy na všechny strany a svého partnera všude vychvalovala. I přestože spolu byli jen šest týdnů, mluvila o něm pomalu jako o svém osudovém muži.

  „Je to učiněný gentleman a já jsem nejšťastnější ženou na světě. Nikdy jsem nebyla tak šťastná a necítila se tak naplněná jako teď s ním,“ rozplývala se Margarida těsně poté, co řekla Milošovi své ano, v rozhovoru pro portugalskou stanici TV7 Dias.

  „Konečně jsem poznala, co to znamená opravdu někoho milovat! Znamená to, že se zajímáte o štěstí druhého víc než o to svoje a nezáleží na tom, jak bolestivé mohou být volby, které uděláte,“ psala Margarida na Instagramu.

  Margarida vypadala po boku českého boháče spokojeně.

  Pár týdnů poté byl ale s velkou láskou konec. Podle portugalských médií stojí za rozchodem několik faktorů. Tím prvním má být fešný herec Angelo Rodrigues, s nímž Margarida údajně randí.

  S tímhle sympaťákem sexy kočka teď prý randí.

  Velkou roli prý hrál také fakt, že Miloše Kanta příliš neschvalovala rodina portugalské krásky. Příbuzným se nelíbilo, že Margarida chodí s někým, kdo by klidně mohl být její děda.

  Před časem se také objevily spekulace, že měl Miloš Kant bývalou striptérku bít. Toto obvinění portugalský server Dioguinho.pt podložil fotografií, na níž má Margarida monokl a také oko podlité krví.

  Monokl po drsné nakládačce, nebo obyčejný zánět v oku?

  Český boháč se proti tomuto nařčení rázně ohradil a řekl, že jeho ex měla v oku pouhý zánět. Tuto informaci potvrdila i sama Margarida.

  „Ano, skutečně jsem měla v oku zánět, musela jsem s tím do nemocnice. Byly to těžké chvíle, pořád jsem plakala. Nikdo mě nezmlátil a tím tohle téma považuji za uzavřené,“ vysvětlila na sociální síti mladá kráska.

  Její poslední příspěvky ale naznačují, že nic uzavřeného není. Margarida se očividně snaží Milošovi ukázat, jak skvěle se bez něj má a že jeho miliony k životu nepotřebuje. Přijde nějaká odpověď od českého boháče?

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:21 pátek 29. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   36
  • Haha
   26
  • Tvl
   15
  • Super
   13
  • Cože
   13
  • Sladký
   12