jít naiDNES.cz

Od zásnub s českým milionářem se Margarida nezvedla z pláže. Co dělá celé dny?

Jak si užít nekonečnou dovolenou? Ulovte si svého milionáře! Jako Portugalka Margarida, která sbalila Čecha. | foto: koláž expres

Bývala tanečnicí v jeho nočním klubu. On podlehl kouzlu jejího mládí, udělal z ní ředitelku a po šesti týdnech ji v Cannes požádal o ruku. Takový je příběh Čecha Miloše Kanta (63), který si bude brát hvězdu portugalské reality show Margaridu Aranha (25). Ta teď střídá jednu dovolenou za druhou a poznává život v luxusu, o jakém se jí ještě nedávno ani nesnilo. „Konečně jsem poznala, co je to láska!“ píše na Instagramu.

Zní to od začátku do konce jako úryvek z filmu, který vznikl na motivy knihy Rosamunde Pilcherové.

Prostá, avšak „dobře stavěná“ dívka z Portugalska, která se blýskla v místní reality show a pak si v zahraničí vydělávala tancem ve švýcarském nočním klubu. To je Margarida Aranha.

Majitel klubu, Čech Miloš Kant, v pohledné tanečnici našel zalíbení, navázal s ní „bližší kontakt“ a povýšil ji na ředitelku podniku.

Dvojice od té doby nedělá nic jiného, než se vyhřívá v exotických destinacích, polehává na pláži a pije šampaňské po litrech.

Hvězda reality show Margarida Aranha klofla čského milionáře a užívá si sladké...

Hvězda reality show Margarida Aranha klofla českého milionáře a užívá si sladké plody luxusu.

Hvězda reality show Margarida Aranha klofla českého milionáře. Teď si užívá...

Margarida Aranha klofla českého milionáře. Teď si užívá nekonečné dovolené.

Margarita si cestování s milionářem užívá. Už s ním byla i v Thajsku nebo v...

Margarida Aranha si cestování s milionářem užívá. Už s ním byla i v Thajsku.

Po šesti týdnech známosti se Miloš Kant rozhodl vztah posunout a přímo na rudém koberci v Cannes svou mladou Portugalku požádal o ruku. Tím na sebe pár strhl neuvěřitelnou pozornost médií a od té doby příběh nepřestává fascinovat.

Chystá se megalomanská svatba a Margarida denně o vývoji vztahu informuje na sociálních sítích.

Konečně Margarida Aranha poznala lásku po boku milionáře, který je o čtyřicet...

Konečně Margarida Aranha poznala lásku po boku milionáře, který je o čtyřicet let starší.

„Konečně jsem poznala, co to znamená opravdu někoho milovat! Znamená to, že se zajímáte o štěstí druhého víc než o to svoje, a nezáleží na tom, jak bolestivé mohou být volby, které uděláte,“ sdílí dojmy Margarida nadšeně na Instagramu.

Margarida Aranha klofla milionáře a od té doby je na dovolené.

Margarida Aranha klofla milionáře a od té doby je na dovolené.

Bodejť by cítila něco jiného! Po dvouměsíční známosti v nepřetržitém víru luxusních dovolených zalitých sluncem a bublinkami. Vždyť Margarida se od seznámení s Kantem neodlepila z pláže...

Navzdory tomu, jak snoubenci vztah „hluboce“ prožívají a slibují si lásku v dobrém i zlém, lidé se jim vysmívají a po celém světě jejich lehce bizarní vztah sledují.

Fotogalerie

Komentáře