Středa 29. listopadu 2023, svátek má Zina
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Peroutka o svatbě s miliardářským manželem: Miluji ho tak, že jsem se otevřel možnosti být gay

  Milan Peroutka o vodě nezůstane. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

  Zpráva o svatbě Milana Peroutky šokovala úplně všechny. Herec a hudebník utajil nejen to, že se žene do chomoutu, ale především svou homosexuální orientaci. Ve vůbec prvním vyjádření po veselce prozradil, že právě až partner Dominik ho přiměl otevřít se možnosti, že je gay.

  V minulosti randil s Míšou Tomešovou, fanynky na něj stály frontu, poslední roky ale Milan Peroutka žádnou spřízněnou duši po svém boku neměl.

  To se změnilo loni v listopadu. Herec a zpěvák v několika rozhovorech prozradil, že není single, jenže o novém vztahu tajnůstkářsky mlčel. V pátek se ukázalo proč.

  Peroutka si našel mužský protějšek, aniž by se v minulosti k homosexuální orientaci přihlásil. Pro sebe, partnera Dominika a jejich soukromí se rozhodl důležitý životní krok utajit do poslední chvíle.

  „Tolik jsem vám to chtěl říct první, i když jsem měl strach. Ale žádný můj scénář nepracoval s variantou, že bude tajný zdroj na svatbě ještě předtím, než vůbec nějaká byla. A navzdory jeho výpovědi nám na ní ani nepršelo štěstí, ale přenádherně svítilo sluníčko. Právě štěstí jsme si ale vymyšlenými a senzacechtivými citacemi v dost možná nejhezčí den v životě odmítli nechat vzít. Vypnul jsem si telefon a zapínám ho, jen abych se mohl ozvat vám,“ vysvětlil Peroutka v prohlášení na Instagramu.

  Na dalších řádcích promluvil o tom, jakému tlaku v posledních měsících čelil. Také se pozastavil nad nesrovnalostmi ve zprávách o svatbě, kdy tajný zdroj informoval o páteční veselce, na níž pršelo, ačkoliv obřad proběhl až v sobotu a svítilo při něm slunce.

  Tolik jsem vám to chtěl říct první, i když jsem měl strach. Ale žádný můj scénář nepracoval s variantou, že bude “tajný zdroj” na svatbě ještě předtím, než vůbec nějaká byla. A navzdory jeho výpovědi nám na ní ani nepršelo štěstí, ale přenádherně svítilo sluníčko. Právě štěstí jsme si ale vymyšlenými a senzachtivými citacemi v dost možná nejhezčí den v životě odmítli nechat vzít. Vypnul jsem si telefon a zapínám ho, jen abych se mohl ozvat vám. V posledních měsících se ten tlak stával opravdu nesnesitelným. Vstřebával jsem různé rady a postoje, čelil anonymním vzkazům od fejkových profilů i tlakům od médií. Občas se mi zavařila hlava, znovu jsem ztrácel a znovu nacházel nadhled, až jsem si řekl, že přece o nic nejde. Řekl jsem si to vždycky, když jsem viděl hrůzy, co se nám všude dějou, a pak se sám sebe ptal, co vlastně pořád řeším. Nebudu chodit kolem horký kaše. Mám kluka. Je skvělej. Je natolik skvělej, že jsem se otevřel té možnosti mít kluka. Že jsem ho představil rodině a kamarádům. A přitvrzuju, že jsem se rozhodnul si ho v sobotu vzít a představit i vám!‍♂️ Ani nevíte, jak moc si přeju, abyste s tím byli v pohodě i vy. Je toho tolik, co bych vám mohl a chtěl říct. Ale teď nám, prosím, dovolte si užít tyhle chvíle v kruhu těch nejbližších. Těch, kdo mají z naší lásky upřímnou radost a my máme radost, že jsou našimi nejbližšími. Milujeme vás! Zároveň bych se chtěl touhle cestou (díky, sociální sítě) omluvit všem médiím, ale zatím využiju možnosti se vyjádřit jen tady. Popravdě dělám takové oznámení poprvé v životě, při jeho ťukání do telefonu mi pěkně bije srdce a připadám si jako ve sci-fi, hororu, pohádce i komedii zároveň. Jeden pocit ale vyvstává - nevýslovně děkuju všem, kdo pochopí a podpoří. Láska je krásná, ve všech jejích barvách! A myslete na to, že přestože v chomoutu, jestli budete chtít, jsem stále váš..!❤️ Váš Milda #hustazkusenost

  2. července 2023 v 20:12, příspěvek archivován: 2. července 2023 v 22:02

  Pak už se věnoval svému partnerovi. Peroutka dokonce naznačil, že o své orientaci neměl jasno právě až do chvíle, kdy Dominika, syna brněnské miliardářky, potkal.

  „Nebudu chodit kolem horké kaše. Mám kluka. Je skvělý. Je natolik skvělý, že jsem se otevřel té možnosti mít kluka. Že jsem ho představil rodině a kamarádům. A potvrzuji, že jsem se rozhodl si ho v sobotu vzít a představit i vám!“ napsal Peroutka.

  „Ani nevíte, jak moc si přeji, abyste s tím byli v pohodě i vy. Je toho tolik, co bych vám mohl a chtěl říct. Ale teď nám, prosím, dovolte si užít tyhle chvíle v kruhu těch nejbližších. Těch, kdo mají z naší lásky upřímnou radost, a my máme radost, že jsou našimi nejbližšími. Milujeme vás!“ dodal.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Život ve slevě. Drahota vede mámu samoživitelku k zoufalým akcím

  Premium Davem lidí proplouvá nenápadná žena s červeným deštníkem v obnošené bundě. Očima skenuje výkladní skříně obchodů. Pak...

  Pavel Kolář: Naše mechanismy zajišťující přežití jsou deformovány blahobytem

  Premium Přisuzují se mu až zázračné schopnosti. Mnoha lidem totiž dokázal pomoci od zdravotních potíží. Ať už šlo o české...

  Manažer reprezentace exkluzivně: o konci trenérů a proč dostal funkci u záchodků

  Premium Byl první, kdo trenérům reprezentace už během října navrhl: „Neskončíme?“ Dopálila ho hořká atmosféra a nedůvěra...

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 29. listopadu 2023, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz