jít naiDNES.cz

Exkluzivně! Milan Drobný urovnává spor s Gottovou: „Poslal jsem jí přáníčko“

Roztají mezi nimi ledy? | foto: Koláž Expres/Profimedia

Ač se zprvu zdálo definitivně ztracené, přátelství mezi Karlem Gottem a Milanem Drobným nejspíš nevyhaslo. Ba naopak. Mistr se ho snaží zachránit a dává starému příteli rady, jak si Ivanu usmířit. Co si zpěváci řekli a jaký krok pro usmíření Drobný podnikl?

Celý konflikt sahá až do konce roku 2015. Tehdy Gott bojoval se zákeřnou rakovinou a Drobný do médií pustil informaci, že se slavíkův stav zlepšuje.

Za to však dostal pořádný céres od Ivany Gottové a oheň byl na střeše. Slavná rodina se od Drobného distancovala s tím, že Karel zpěváka nechce vidět a ani s ním mluvit. Smazal si údajně i jeho číslo z telefonu.

Od té doby si prostořeký zpěvák a Gottova manželka vyměnili skrze média ještě několik zpráv, které vyvrcholily, když Drobný na svém blogu označil Ivanu za opavskou náplavu a přirovnal ji k pindě.

Tvrdil, že z manžela dělá loutku a snaží se ho ovládat a manipulovat s ním. To prosáklo ven v polovině ledna, jen pár dní před Ivaninými narozeninami.

„Karel mi poté volal a asi ví, že šlape trochu vedle,“ uvedl Drobný exkluzivně pro Expres s tím, že to rozhodně není poprvé, co se mezi bývalými spolužáky rozhořel spor.

„My už jsme něco takového kdysi prožili. Já jsem tenkrát zjistil, že má Karel společníka, který se k němu nechová úplně fér. On je totiž dost důvěřivý. Když na to pak asi za dva roky přišel, tak mi zavolal a i když nerad přiznává chybu, tak mi řekl: Hele, tak už na to kašlem,“ vzpomíná Milan.

Když se již po několikáté rozpoutala mediální bitva kolem Drobného nelichotivého vyjádření k Ivaně, rozhodl se vzít záležitost do svých rukou sám Gott, který se snažil oheň vehementně uhasit.

Ivana Karla podle Drobného řídí se vším všudy.

Ivana Gotta dle Milana Drobného ovládá více, než je zdrávo.

„Volal mi a říkal, že chce mít doma klid. Tak jsem mu vysvětlil, že jsem se ho chtěl jen zastat a bál jsem se o jeho zdraví. A když mi říkal, že je doma všechno v pořádku, tak mi nezbývalo, než mu to věřit,“ popisuje vzájemnou diskuzi dvou starých přátel zpěvák.

„Chtěl, abych kontaktoval Ivanu a popřál jí k narozeninám. Pak prý bude vše v pořádku. Mluvil úplně normálně, byla i sranda. Báječně jsme se pobavili a já nakonec povolil.“

Drobný se proto v dobré víře odhodlal a udělal první krok.

Tento pohled se nám nejspíš již nikdy nenaskytne.

Gott a Drobný se znají přes 50 let.

„Poslal jsem Ivaně k narozeninám kurýrem přáníčko, kde jsem napsal, že jsem se nechtěl plést do jejich vztahu, ale že jsem měl strach o Karlovo zdraví. Napsal jsem, že si myslím, že ho ovládá více, než je to zdrávo, ale když mi Karel vysvětlil, že to není pravda, tak mi nezbývá než mu věřit, takže jí přeji vše nejlepší k narozeninám a radost ze svých holčiček,“ tvrdí Drobný.

Gottova manželka oslavila 20. ledna jednačtyřicáté narozeniny. Na přání nereagovala.

„Neodpověděla mi ani ň. Ani děkuji neřekla,“ uvádí zpěvák.

Tím to však nekončí. Od té chvíle uběhly už tři měsíce a Gott má budoucnost jejich přátelství stále v hlavě.

Drobný ke Gottovi vždy vzhlížel.

Podaří se zpěvákům jejich vzájemné vztahy opět urovnat?

„Karel se chová tajuplně. Chce mi volat a vzkazuje mi to po své tiskové mluvčí. Je to divné. Známe se přes 50 let, seděli jsme spolu v lavici a aby mi pak volal přes svoji tiskovou mluvčí, to je přeci nesmysl,“ stěžuje si a vše následně doplňuje.

„Mluvčí mi řekla, že mi bude Karel večer volat. Tak jsem jí řekl, že budu ten večer na jevišti, že nemůžu, ať zavolá jiný den a na to mluvčí reagovala, že jindy nemůže a že zase prošvihnu příležitost.“

Karel se svojí mluvčí Anetou Stolzovou.

Karel se svojí mluvčí Anetou Stolzovou. V pozadí Milan Drobný.

„Já si myslím, že když se přestane bát, tak se můžeme usmířit. Já ten vstřícný krok udělal. Mně jde jen o to, aby měl Karel klid a byl v pohodě. Jinak co si myslím, je ve mně a nebudu to už ventilovat,“ dodal na závěr Drobný.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 24. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  20
 • Haha
  16
 • Super
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře